Doznívající objekty zabrániť replikácie adresárov Active Directory výskytu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 317097
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Ak doznívající objekty sú prítomné, prichádzajúce zmeny sa nereplikujú na objekty, ktoré neexistujú v cieli a nasledujúce hlásenie identifikácie udalosti je prihlásený v denníku udalostí:
Identifikácia: 1084
Replikácia chyba: objekt KN nemohol aktualizovať adresár replikácie agent (DRA) = "jeffsmith", OU = dreva, OU = predaj, DC = yourcompany, DC = com (GUID 063639e5-cfa6-40f3-951c-62a34f8dea71) na tento systém so zmenami, ktoré boli prijaté od zdrojového servera 2521a874-d379-4281-8744-4bd34c792026._msdcs.bc.com. Vyskytla sa chyba počas uplatňovania zmeny do databázy adresár v tomto systéme.
Zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Neexistuje žiaden takýto predmet na serveri.

Adresár sa pokúsi aktualizovať objekt neskôr ďalší cyklus replikácie. Synchronizácia tohto servera so zdrojom je účinne zablokujú, kým sa opravuje problém aktualizácia. Ak táto podmienka súvisieť s nedostatkom zdrojov, prosím zastaviť a reštartovať tento radič domény systému Windows.

Ak táto podmienka vnútornú chybu, chybu databázu alebo objekt vzťah alebo obmedzenie chyba, Manuálny zásah budú musieť opraviť databázu a nechajte aktualizáciu postupovať. Je hodnotným na vedomie, že problém je spôsobené skutočnosťou, že zmena na vzdialený systém nemôže uplatniť lokálne. Manuálnu aktualizáciu objektov na lokálnom systéme v neodporúča. Namiesto toho na systéme zdroj, (ktorý už má zmeny), pokúsiť zvrátiť alebo vycúvať zmeny. Potom na ďalšom cykle replikácie dodržiavať či zmeny môžete teraz aplikovaný lokálne.
Okrem toho, ak môžete spustiť Repadmin /showreps príkaz na radiči domény, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie
HQSite\DC1 prostredníctvom RPC
objectGuid: 2521a874-d379-4281-8744-4bd34c792026
Posledný pokus @ 2002-01-21 16:10.54 zlyhala, výsledok 8240:
Neexistuje žiaden takýto predmet na serveri.
Posledný úspech @ (nikdy).

Posledná hodnota úspech môže byť buď "nikdy", alebo v poslednej dobe došlo k úspešnému replikácie. Replikácia služby Active Directory sa zastaví pre zadaný názvový kontext a nesmie pokračovať, kým tento problém. Replikácia názvové kontexty pokračuje podľa očakávania.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože prísne replikácie konzistentnosť funkčnosť je vymáhaniu na prichádzajúce doménovom radiči. Zvyčajne sa tento problém sa vyskytuje, pretože radič domény, ktorý má objekt extra (alebo doznívající) bola mimo replikácie pre viac ako jednu maximálnu životnosť.

Prísne replikácie konzistentnosť funkčnosť bol pridaný Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) a v niektorých rýchlych post-Service Pack 2 (SP2). Ak radič domény je zapisovanie chybové hlásenia, ktoré sú opísané v časti „príznaky"tohto článku, je spustený rýchla oprava post-SP2 alebo SP3.Ďalšie informácie o post-SP2 rýchlych, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
314282Doznívající objekty môžu zostať po vám priniesť zastaraný globálny katalógový server späť do režimu online

RIESENIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto dbajte, aby ste postupujte opatrne. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows

Prísne replikácie konzistentnosť bola vytvorená na zabránenie nežiaduceho replikácie doznívající objektov. Pred prísne replikácie konzistentnosť bola vytvorená, prichádzajúce partnera požadované celý objekt Ak objekt neexistoval lokálne a nakoniec replikuje objekt na všetkých partnerov v predvolenom nastavení.

Ak názvového kontextu, ktoré je uvedené v chybovom hlásení existuje iba v radiči prichádzajúce domény ako iba na čítanie globálny katalóg, objekt môže byť znova vytvoriť, môže byť ťažké odstrániť. Tento problém sa môže vyskytnúť, ak objekt existuje len na globálne katalógové servery a bola odstránená z domény názvového kontextu. V tejto situácii, spoločnosť Microsoft odporúča vymazať objekt zo všetkých globálne katalógy, v ktorej existuje tento objekt. Nepreplachovali objekty, kým neoveríte, že objekt je určené a stále existuje v kontexte pomenovania domény.

Ďalšie informácie o purge objektov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
314282Doznívající objekty môžu zostať po vám priniesť zastaraný globálny katalógový server späť do režimu online


Po odstránení úmyselne objektu, ktorý nechcete, aby sa znova, ak sa rozhodnete, že musíte tento objekt a ak existuje v kontexte pomenovania domény, buď z nasledujúcich metód povoliť pomocou replikácie.
 • Metóda 1: Tombstone a odpadky, zhromažďovať objekt
  1. Tento objekt odstrániť, umožňovať voľné replikácie konzistencie (pozri metódu 2), a potom povoľte replikáciu znova.

   POZNÁMKA: Ak povolíte nie voľné replikácie konzistencie, objekt je smeti zhromaždené keď uplynie maximálnu životnosť. Po objekt je odpadky zozbierané, obnoví normálne replikácie.
  2. Po neboli replikované vypustenie, zapnite prísne replikácie konzistentnosť znova, ak je to vhodné.
 • Metóda 2: Umožniť voľné replikácie konzistencie

  Po zapnutí voľné replikácie konzistencie, uistite sa, že aby prísne replikácie konzistentnosť znova po neboli replikované objektu. Ak povolíte voľné replikácie konzistencie, chyba iba správy prvého objektu, ktorý neexistuje na cieľovom. Ďalšie objekty môžu existovať, vrátane niekoľkých, ktoré existujú v read-only názvového kontextu (globálny katalóg).

  S cieľom umožniť voľné replikácie konzistencie, postupujte nasledovne radiči domény, ktorý vykazuje chybových hlásení, ktoré sú opísané v časti „príznaky"tohto článku:
  1. Vyhľadajte a kliknite na nasledovný kľúč databázy registry:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\NTDS\Parameters
  2. Kliknite na tlačidlo Pridanie hodnoty na Upraviť ponuka.
  3. Pridajte nasledujúcu hodnotu:
   Názov hodnoty: Prísne replikácie konzistencie
   Typ údajov: REG_DWORD
   Údaj hodnoty: Ak je hodnota 1, zmeňte ho na 0.

STAV

Toto správanie je zámerné.

DALSIE INFORMACIE

Doznívající objekty môže byť problém v nasledovných prípadoch:
 • Doznívající objekt skladuje hodnotu na jedinečné atribút, ako napríklad samAccountName, že iný objekt chce použiť.
 • Doznívající objekt je riziko zabezpečenia, napríklad, že môže zastupovať používateľa, ktoré ste mali odstránili.
 • Doznívající objekt existuje iba v read-only názvového kontextu (globálny katalóg). Toto správanie sťažuje objekt odstrániť.
Ak povolíte prísne replikácie konzistencie, miesto určenia zastaví replikáciu a zobrazí chybové hlásenie, ktoré je opísané v časti „príznaky"tohto článku, ak miesto určenia prijíma úpravy pre objekt, ktorý nemá. Zvyčajne sa tento problém sa vyskytuje, keď radič dobré domény, ktorá nemá objekt replikuje zmenu objektu doznívající zo zdroja zlé, že bol z kontaktu.

Ak povolíte voľné replikácie konzistencie, ak miesto určenia prijíma zmenu objektu, ktorý nemá, celý objekt sa replikujú na cieľové z dôvodu konzistencie replikácie. Toto správanie spôsobuje objekt doznívající opätovne na všetky radiče domény v topológiu replikácie.

Vlastnosti

ID článku: 317097 - Posledná kontrola: 8. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbmt KB317097 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:317097

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com