Creative Labs Audigy rejestracji programu powoduje, że komunikat o błędzie w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 317287 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby uruchomienia programu rejestracji produktu Creative Labs może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
InetReg.exe napotkał problem i musi zostać zamknięty. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.
Jeśli nadal jest wyświetlany komunikat o błędzie i chcesz zobaczyć dane zawierający raport o błędach, kliknij przycisk Kliknij tutaj łącze u dołu okna komunikatu. Następnie zobacz informacje o sygnaturze błędu, które mogą być podobne do następujących:
  App name   App version Module name Module version Offset
  ---------------------------------------------------------------
  InetReg.exe 1.4.2.1    InetReg.exe 1.4.2.1     0001c71e
				

Przyczyna

Ten problem może występować, ponieważ program rejestracji Creative Labs produktu nie jest całkowicie zgodny z systemem Windows XP.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać i zainstalować najnowszych aktualizacji Windows Compatibility Update z sekcji aktualizacje krytyczne z następującej witrynie firmy Microsoft w sieci Web:
http://Update.microsoft.com

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące technologii zgodności aplikacji systemu Windows i inne aktualizacje, które mogą być dostępne do rozwiązania problemów z oprogramowaniem innej firmy kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
319580 Windows XP Application Compatibility Update (10 kwietnia 2002 r.)
Aby uzyskać informacje dotyczące sposobu kontaktowania się z Creative Labs kliknij odpowiedni numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
65416 Lista sprzętu i oprogramowania innej firmy osoby kontaktowej dostawcy, A-K

60781 Lista sprzętu i oprogramowania innej firmy osoby kontaktowej dostawcy, L-P

60782 Lista sprzętu i oprogramowania innej firmy osoby kontaktowej dostawcy, Q-Z
Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 317287 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kb3rdparty kbenv kberrmsg kbprb kbprod2web kbmt KB317287 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:317287

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com