BILGI: Internet Explorer'da bir COM çağrı .NET denetimleri yerel.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 317346 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

--System.Windows.Forms.UserControl sınıfının alt sınıfları, .NET sınıfları--.NET UserControl sınıfının örnekleri, Microsoft ınternet Explorer 5.01 ve sonraki iki farklı şekilde barındırılabilir: doğrudan .NET çalışma zamanı, veya dolaylı olarak, COM birlikte çalışabilirlik nesneleri olarak. Sizi hangi yaklaşımı uygulamanızın gereksinimlerine göre değişir.

Daha fazla bilgi

Çoğu geliştiriciler OBJECT etiketi
<OBJECT id="Obj1" classid="Assembly.dll#Full.Namespace.ControlName">
				
burada "Assembly.dll" bir sanal, göreli veya mutlak yol denetimi içeren bir .NET derlemesi için ve "Full.Namespace.ControlName" barındırmak istediğiniz denetimin tam olarak nitelenmiş ad başvurusu.

Bu kullanım çok güçlü olduğundan .NET derlemelerin derleme yükleme ikincil bilgileri kullanıcı kayıt defterine yazılamıyor gerek kalmadan sağlayan yeni sıfır etkisi Fusion teknolojisini kullanarak yükleyin. Denetimi'ni güncelleştirmek için (hangi çal??ma zaman? götüren otomatik olarak ele) yeni bir kopyasını karşıdan yükleme olarak basit; bu bilgisayardan kaldırılıyor Fusion yükleme önbelleğinden derleme kaldırma gibi basit.

Ancak, güvenlik sorunları nedeniyle, bu kullanım önemli bir sınırlama vardır: size yalnızca bir Web sunucusunda bulunan denetimlere yüklenemedi. ınternet Explorer'da UserControl dosya sistemi veya genel birleştirme önbelleğine yüklemek için herhangi bir girişim başarısız olacaktır. Bu, uygulama, kullanıcının sabit disk veya CD-ROM'unu yerel olarak çalışıyorsa veya kullanmak istediğiniz denetimleri, genel birleştirme önbelleğindeki yerleştirilmesi iş gereksinimlerini dikte engellemesini.

Bu gibi durumlarda, <a1>Destek</a1> COM birlikte çalışma ve ana bilgisayar denetimi derleyebilirsiniz, ActiveX denetimi ınternet Explorer içinden bir Klasik edildiği gibi. Bu bir genel benzersiz tanımlayıcı (GUID) atamak her çağrılabilir COM nesnesine GuidGen.exe yardımcı programını ve .NET Framework'te tanımlanan GuidAttribute meta verileri özniteliği gerektirir. Bundan sonra Microsoft Windows ınstaller (MSI) kullanıcının hedef bilgisayarda, derleme yüklemek ve bir COM nesnesi olarak kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Referanslar

Birlikte çalışma için derlemeleri hazırlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitelerini ziyaret edin:
Örneğin, COM sınıfı (C#)
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa287552(VS.71).aspx
Adım adım işlem aşamaları: COM nesneleri, Visual Basic .NET ile oluşturma
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/x66s8zcd(VS.71).aspx
Not Birlikte çalışabilirlik .NET UserControl üyeleri barındıran ınternet Explorer'da, ancak kapsayıcılardaki olmayan diğer önceki sürümü (eski) COM desteklenir.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
311334BILGI: ActiveX denetimi kapsayıcılar kısımlarına destek .NET denetimleri

Özellikler

Makale numarası: 317346 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 1.1
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
  • Microsoft Internet Explorer (Programming) 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbcominterop kbctrl kbinfo KB317346 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:317346

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com