XADM: Při není výzva k použití serveru Exchange 2000 po nehodě obnovení režimu při že při obnovení dat Stav systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 317393 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud znovu vytvoříte systémem Microsoft Windows 2000 Server počítače, ve kterém byl původně nainstalován Exchange 2000 Server a tento server bude stále uveden v seznamu ve službě Active Directory jako server Exchange 2000, by měly výzva s následující zprávou při spuštění programu pro instalaci serveru Exchange 2000:
V adresáři služby Active Directory, spusťte instalační program v režimu zotavení po nehodě je existujícího objektu serveru.
Pokud obnovení stavu systému k serveru Exchange 2000 a potom spusťte instalační program serveru Exchange 2000, nemusíte být vyzváni této zprávy.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud je stav systému obnovit. Instalační program serveru Exchange 2000 přečte obnovené registru a nesprávně zjistí, že server Exchange 2000 je správně nainstalována v místním počítači.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější Exchange 2000 Server Service Pack

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit tento problém, při obnovení serveru Exchange 2000 po obnovení stavu systému, přesvědčte se, zda jste používají instalačnímu programu / disasterrecovery přepnout, namísto spuštění instalačního programu bez přepínače a výběrem možnosti přeinstalovat.

Pokud spouštíte instalaci pomocí / disasterrecovery přepínače, instalační program vás vyzve k obnovte databázi ze zálohy na konci instalace, dříve, než jsou služby spuštěny. Pokud spustíte instalační program bez parametru a vyberte možnost přeinstalovat, instalace nevyzve k obnovení databáze před spuštěním služby.

Upozornění: můžete zaznamenat ztrátu dat, není použijete-li / disasterrecovery přepnout spustíte instalační program. Pokud vyberete možnost přeinstalovat, jsou služby spuštěny po dokončení instalace. Novou, prázdnou databází jsou v daném okamžiku nastavení a spuštění. Pokud ostatní servery v organizaci mají byla fronty až pošty pro server, který obnovujete, e-mailu bude doručována do nové databáze. Abyste zabránili ztrátě pošty, musí táhnout e-mailu z těchto nových databází před obnovením původní databáze. Další informace získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
174197XADM: Informace O programu (Exmerge.exe) Microsoft Exchange Mailbox korespondence

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém na serveru Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3.

Další informace

V dialogovém okně součásti v nastavení Přesvědčte se, zda Zotavení po nehodě je zobrazen v části Akce pro všechny dříve nainstalované součásti. Další informace získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296790XADM: Nastavení /disasterrecovery znamená není zjišťovat dříve nainstalované součásti

Vlastnosti

ID článku: 317393 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp3fix kbfix KB317393 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:317393

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com