XADM:, Exchange 2000 olağanüstü durum kurtarma modu zaman sistem durumunu geri yükleme kullanarak isteniyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 317393 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ilk olarak Exchange 2000 Server yüklediyseniz ve sunucunun hala Exchange 2000 sunucusu Active Directory'de listelenen Microsoft Windows 2000 Server tabanlı bir bilgisayara yeniden oluşturursanız, Exchange 2000 Kur programını çalıştırdığınızda, aşağıdaki iletiyle istenmesi:
Active Directory'de olağanüstü durum kurtarma modunda Kur'u yeniden çalıştırın, varolan bir sunucu nesnesi yok.
Sistem durumunu geri yükleme, bu Exchange 2000 Server'a ve Exchange 2000 Kur'u çalıştırın, bu iletiyle istenebilir değil.

Neden

Sistem durumu geri yüklenirse, bu sorun oluşabilir. Exchange 2000 Kur, geri yüklenen kayıt defterini okur ve Exchange 2000 doğru yerel bilgisayar üzerinde yüklü olduğunu hatalı olarak belirler.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Sistem durumunu geri yükledikten sonra bir Exchange 2000 sunucusuna geri yüklediğinizde bu soruna geçici bir çözüm için <a0></a0>, Kur ile çalıştırdığınızdan emin olun / disasterrecovery geçiş anahtarı olmadan Kur'u çalıştırmayı ve yeniden yükle seçeneğini seçerek yerine.

Kur'u çalıştırırsanız, / disasterrecovery anahtarı, Kur, hizmetlerin başlatıldığından önce veritabanlarının yüklemenin sonunda, bir yedekten geri yüklemek ister. Anahtarı olmadan Kur programını çalıştırın ve yeniden yükle seçeneğini seçerseniz, Kur Hizmetleri başlatmadan önce veritabanlarının geri sormaz.

ÖNEMLI: kullanmazsanız, veri kaybı yaşayabilirsiniz / disasterrecovery kurulumunu çalıştırdığınızda geçin. Yeniden yükle seçeneğini seçerseniz, yükleme işlemi tamamlandıktan sonra hizmetleri yeniden başlatılır. Bu noktada, yeni, boş ve veritabanlarıdır. Diğer sunuculara Exchange kuruluşundaki geri yüklediğiniz sunucu için posta Kurulumu Kuyruklama, posta yeni veritabanları için teslim edilir. Posta kaybını önlemek için <a0></a0>, eski veritabanlarını geri yüklemeden önce bu yeni veritabanları posta çekin gerekir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
174197XADM: Microsoft Exchange posta kutusu birleştirme programı (Exmerge.exe) bilgileri

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bileşenleri iletişim kutusunda Kur, daha önce yüklü olan bileşenler için Olağanüstü durum kurtarmaeylemi altında görüntülendiğinden emin olun. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
296790XADM: /disasterrecovery Does Not algılama önceden yüklü bileşenleri Kur

Özellikler

Makale numarası: 317393 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp3fix kbfix KB317393 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:317393

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com