Oprava: Potíže se webový prohlížeč, pokud je na server upstream web proxy zřetězené ISA Server 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 317822 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2000 je zřetězené odesílání webový server proxy, může dojít k neočekávané zpoždění, neúplné stránky, náhodné ověřování zpráv upozornění a tak dále při procházení webu.

Toto chování nenastane, pokud server proxy pro odesílání dat požaduje ověřování NTLM a pravidlo směrování na příjem serveru nakonfigurován poskytují integrované ověřování pověření k odesílání serveru proxy.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud jsou splněny všechny následující podmínky:
 • Příjem počítače ISA Server nakonfigurován vyžadují ověřování integrované (NTLM).

  - a -
 • Odesílání serveru proxy není nakonfigurován vyžadují ověřování (anonymní).

  - a -
 • Internet Explorer používáte jako prohlížeč klienta.
Internet Explorer za určitých okolností odešle na připojení byl již ověřen s příjem počítače ISA Server pomocí integrovaného ověřování nadbytečné záhlaví ověřování NTLM. To může způsobit příjem počítače ISA Server předat odesílání serveru proxy těchto pověření. Protože jsou tyto pověření pro příjem počítače ISA Server, může server proxy pro odesílání dat vrátit neočekávané zpoždění nebo odpovědi protože nelze zpracovat pověření NTLM. Příjem počítače ISA Server potom předá tuto odpověď HTTP k prohlížeči následek neočekávané zpoždění, ověřování varovné zprávy nebo jiné efekty v klientském počítači (aplikací Internet Explorer).

Řešení

Poznámka: musíte mít ISA Server 2000 Service Pack 1 (SP1) v počítači nainstalován před použít následující opravu.

Další informace o tom, jak získat aktualizaci ISA Server 2000 SP1 získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
313139Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro ISA (Internet Security and Acceleration) Server 2000
K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.
Anglické jazykové verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time   Version    Size   File name 
  --------------------------------------------------------
  27-Feb-2002 14:10:00 3.0.1200.170 383,760 W3proxy.exe
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti uvedených na začátku tohoto článku.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Po instalaci opravy, implementaci funkcí v této opravě a pak povolit, postupujte takto:
 1. Zastavit službu web proxy.
 2. Spusťte program Editor registru.
 3. Vyhledejte a vyberte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\W3Proxy\Parameters
 4. Vytvořit novou hodnotu DWORD s názvem RemoveAllProxyAuthorization. Přidělit nová hodnota dat hodnotu 1.
 5. Restartujte službu web proxy.
Chcete-li se vrátit k původní konfiguraci, odeberte hodnotu registru RemoveAllProxyAuthorization nebo změnit jeho data hodnotu 0 (nula). Po provedení buď změny restartujte službu web proxy.

Odkazy

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
297080Neúplné stránky HTML a náhodných ověřování výzvy, pokud je k upstream proxy zřetězené ISA Server
312176Mezi aplikací Internet Explorer a serverem proxy dochází k rozsáhlé výměně paketů ověřování typu NTLM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 317822 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix KB317822 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:317822

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com