сценарій виконання майстра оновлення Visual Basic

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 317885 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті пояснюється, як створити просту Visual Basic 6.0 застосування а потім оновлення додатка до Visual Basic .Net або Visual Basic 2005 за допомогою майстра оновлення Visual Basic, в Visual Studio .net або Visual Studio 2005.

Примітка Майстер оновлення .net Visual Basic входить до складу Visual Studio .net Professional.

Примітка Майстер оновлення 2005 року Visual Basic була підвищена з попередніх версій Visual Basic.

Вимоги

Такі елементи описують рекомендованих устаткування, Підтримка програмного забезпечення, Мережева інфраструктура, навички, знання та пакети оновлень, вам знадобиться:
 • Microsoft Windows 2000 Professional (або сервер), або Microsoft Windows XP Professional (або сервер) з..NET Framework установлено
 • Microsoft Visual Basic 6.0
 • Microsoft SQL Server 7.0 або пізнішої версії з на «Борей» бази даних, значення відповідні дозволи та ім'я користувача та пароль
Попереднього знання необхідні:
 • Генеральний знаннями створення додатків за допомогою Visual Basic 6.0

За допомогою майстра оновлення Visual Basic

Наступні кроки демонструють, як створити просту Visual Basic 6.0 застосування а потім оновлення програми Visual Basic .net або Visual Basic 2005, використовуючи Visual Basic оновлення майстра, в Visual Studio .net або Visual Studio 2005:
 1. У меню Пуск виберіть пункти програми, виберіть Microsoft Visual Studio 6.0та виберіть пункт Microsoft Visual Basic 6.0.
 2. У діалоговому вікні " Новий проект " виберіть Стандартний файл EXEі натисніть кнопку Відкрити.
 3. Перша форма в цей застосунок використовує ADO отримати на набір записів, відображається набір записів у Microsoft ієрархічне FlexGrid Керування. У полі ім'я Запускач діалогових вікон Властивості для Form1 введітьfrmADO.
 4. Якщо панелі інструментів не відкрито, виберіть у меню Вигляд натисніть кнопку панелі інструментів.
 5. На палітрі інструментів місце на MSHFlexGrid у формі так, щоб воно займає більшу частину форми. Залишити достатньо місця Боттом частині форми, щоб розташувати кнопку.

  Примітка: Якщо ви не бачите динамічна піктограма " MSHFlexGrid ", на панелі інструментів, додати його в палітрі інструментів. Клацніть правою кнопкою миші на Інструментів а потім клацніть компонентів. У діалоговому вікні " компоненти " установіть Microsoft ієрархічне FlexGrid керування 6.0 (OLEDB) зі списку Наявні компоненти і натисніть кнопку ОК.
 6. На палітрі інструментів місце CommandButton у формі нижче на MSHFlexGrid. Введіть у полі Caption Запускач діалогових вікон ВластивостіГаразд.
 7. Клацніть mADOта виберіть команду Переглянути код. Додати наступний код, який створює підключення бази даних і повертає набір записів, що містить всі дані з таблиці товари » бази даних "Борей".

  Примітка: В нижче приклади коду, ви повинні змінити Ідентифікатор користувача =<username></username> і пароль =<strong password=""></strong> на правильні значення. Переконайтеся, що Ідентифікатор користувача має відповідні дозволи для виконання цієї операції на базі даних.
  Private Sub Command1_Click()
    Unload Me
  End Sub
  
  Private Sub Form_Load()
    Dim cn As Connection
    Set cn = New Connection
    cn.ConnectionString = "Provider=sqloledb;Data Source=localhost;database=northwind;user id=<username>;password=<strong password>"
    cn.Open
    
    Dim rs As Recordset
    Set rs = New Recordset
    rs.CursorLocation = adUseClient
    rs.Open "select * from products", cn
    
    Set MSHFlexGrid1.DataSource = rs
  End Sub
  					
 8. Натисніть клавіші CTRL + S, щоб зберегти форму. У меню файл виберіть команду Зберегти як. У діалоговому вікні Зберегти як натисніть кнопку Зберегти.
 9. В області Project Explorer клацніть Project1, натисніть кнопку Додатита виберіть пункт форма. Натисніть кнопку Відкрити.
 10. У полі ім'я Запускач діалогових вікон властивостей введіть frmClipboard.
 11. На палітрі інструментів місце текстового поля у формі. У полі текст введіть Короткий коричневою Фокс перестрибнув через ледачих Собака.
 12. Місце CommandButton нижче текстове поле. Введіть у полі Caption Запускач діалогових вікон Властивостікопія.
 13. Місце другого CommandButton у формі. Введіть у полі Caption Запускач діалогових вікон ВластивостіВставити.
 14. Клацніть frmClipboardта виберіть команду Переглянути код. Вставити наступний код для CommandButton команду події. Цей код використовує буфера обміну об'єкта отримати та вставити цей текст:
  Private Sub Command1_Click()
    Clipboard.SetText Text1.SelText
  End Sub
  
  Private Sub Command2_Click()
    Text1.SelText = Clipboard.GetText
  End Sub
  					
 15. Натисніть клавіші CTRL + S, щоб зберегти форму.
 16. Останній форму, ви повинні це основна форма заявки. В області Project Explorer клацніть правою кнопкою миші Project1, натисніть кнопку Додати, клацніть формуі натисніть кнопку Відкрити.
 17. У полі ім'я Запускач діалогових вікон властивостей введіть frmMain.
 18. На палітрі інструментів місце CommandButton у frmMain формі. Введіть у полі Caption Запускач діалогових вікон ВластивостіADO.
 19. Місце другого CommandButton у формі. Введіть у полі Caption Запускач діалогових вікон ВластивостіБуфер обміну.
 20. Клацніть frmMainта виберіть команду Переглянути код. Події, натисніть кнопку Вставити наступний код для CommandButton до показати інші дві форми:
  Private Sub Command1_Click()
    frmADO.Show
  End Sub
  
  Private Sub Command2_Click()
    frmClipboard.Show
  End Sub
  					
 21. Натисніть клавіші CTRL + S, щоб зберегти форму.
 22. Рішення Internet Explorer клацніть правою кнопкою миші Project1і натисніть кнопку Властивості Project1. У полі Вільний час запуску об'єкта клацніть frmMainта натисніть кнопку ОК.
 23. Щоб додати посилання на компоненти ADO, проект меню, клацніть посилання. У списку доступних посилань виберіть Бібліотеку для об'єктів даних Microsoft ActiveX (будь-якої версії 2.0 або більш пізньої версії буде робити). Натисніть кнопку ОК.
 24. Компілювати проекту, виберіть у меню файл клацніть Зробити Project1.exe. У діалоговому вікні " Зробити проект " натисніть кнопку "ОК" (прийняти ім'я файлу за промовчанням).
 25. Натисніть клавішу F5, щоб запустити програму у режимі налагодження.

  Примітка: вам не потрібно переконатися, що спадщина Visual Basic Програма працює без проблем, перед оновленням.
 26. Закрийте середовище розробки Visual Basic. В регіоні Запитувати про збереження змін до проекту, натисніть кнопку так. Використовувати за промовчанням ім'я та зберегти проект.
 27. У меню Пуск виберіть пункти програми, виберіть Microsoft Visual Studio .NETта виберіть пункт Microsoft Visual Studio .NET.
 28. На сторінці Початок пункт Відкрити проект. Знайдіть каталог вхідних повідомлень, яка містить проекту Visual Basic 6.0 що ви тільки що створили (зазвичай C:\Program Files\Microsoft візуальних файл Studio\VB98). Виберіть пункт Project1.vdpі натисніть кнопку Відкрити.
 29. Visual Studio .net виявляє, що це спадщина Visual Основні проекту і запускається майстер оновлення Visual Basic. У майстрі буде відображено на Опис кожен крок, як ви приступити через кроки в нижче послідовність:
  • Створення нового проекту, в якому вашого існуючого проекту оновлення.
  • Копіювання файлів форм і клас файли в нову проект.
  • Забезпечити оновлення звіту, які перелічено компоненти проект, який успішно оновлено і компоненти, які не оновлення успішно.

 30. Натисніть кнопку Далі на кожному з кроків, поки процес оновлення починається. На оновлення займає близько 30-60 секунд.
 31. У провіднику рішення двічі клацніть _UpgradeReport.htm. Ця доповідь відображає результати оновлення. Зверніть увагу, що всі форм, за винятком frmClipboard модернізована без будь-яких питань.
 32. деталізувати frmClipboard.vb для перегляду питання. Clipboard.SetText і GetText не оновлення належним чином. Натисніть на посилання в Опис переглянути виправлення проблем.
 33. Рішення Internet Explorer Зверніть увагу, що всіх форм зберігаються свої початкові імена, але розширення файлу змінюється від .frm до . VB
 34. Розширити посилання. Примітка, що посилання на всі компоненти, потрібні використовувати успадкованого Visual Basic і ADO компоненти були додані автоматично.
 35. Клацніть правою кнопкою миші будь-який з форми і натисніть кнопку Переглянути код. деталізувати область Оновлення підтримки . Ця область відображається як Visual Studio .net або Visual Studio 2005 настроєно різні властивості та змінні для підтримки підвищений код.
 36. Рішення Internet Explorer клацніть frmClipboard.vbта виберіть команду Переглянути код. Зверніть увагу, що є коментарі, що розміщено перед ліній, які зробили не оновлювати.
 37. Змінення події Command1_Click і Command2_Click на наступне:
  Private Sub Command1_Click(ByVal eventSender As System.Object, _
    ByVal eventArgs As System.EventArgs) Handles Command1.Click
      Clipboard.SetDataObject(Text1.Text)
    End Sub
  
    Private Sub Command2_Click(ByVal eventSender As System.Object, _
    ByVal eventArgs As System.EventArgs) Handles Command2.Click
      Text1.SelectedText = _
        Clipboard.GetDataObject().GetData(GetType(System.String))
    End Sub
  					

Повний код листинги

Повний код лістинг (frmADO.frm)

Private Sub Command1_Click()
  Unload Me
End Sub

Private Sub Form_Load()
  Dim cn As Connection
  Set cn = New Connection
  cn.ConnectionString = "Provider=sqloledb;Data Source=localhost;database=northwind;user id=<username>;password=<strong password>"
  cn.Open
  
  Dim rs As Recordset
  Set rs = New Recordset
  rs.CursorLocation = adUseClient
  rs.Open "select * from products", cn
  
  Set MSHFlexGrid1.DataSource = rs
End Sub
				

Повний код лістинг (frmClipboard.frm)

Private Sub Command1_Click()
  Clipboard.SetText Text1.SelText
End Sub

Private Sub Command2_Click()
  Text1.SelText = Clipboard.GetText
End Sub

Complete Code Listing (frmMain.frm)
Private Sub Command1_Click()
  frmADO.Show
End Sub

Private Sub Command2_Click()
  frmClipboard.Show
End Sub
				

Переконайтеся, що програма працює

 1. Натисніть клавішу F5, щоб запустити застосунок.
 2. У командному рядку зберегти проект натисніть кнопку " OK".
 3. Форма Form1 виберіть ADO. З'являється форма, яка містить дані у вигляді сітки. Закрити це форми.
 4. У Form1 натисніть кнопку Буфер обміну.
 5. Натисніть кнопку Копіювати.
 6. Помістіть точку вставки у текстове поле на початку текст і натисніть кнопку Вставити. Ви повинні побачити вставлений текст.

Виправлення неполадок

Visual Basic .net є основним перехід від попередніх версій Visual Basic. Для багатьох проектів деякі великі підготовча робота є доцільним Перш ніж ви оновлення. Зверніться до наступного документа для інформації, яка може допомогти вам більш легко оновити:
Things розглянути перед оновленням

ПОСИЛАННЯ

Для отримання додаткових відомостей зверніться до таких розробник Майкрософт Статті глобальна мережа (MSDN):

Властивості

Номер статті: 317885 - Востаннє переглянуто: 2 липня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Visual Basic 2005
 • Microsoft Visual Basic .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual Basic .NET 2002 Standard Edition
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Ключові слова: 
kbvs2005swept kbvs2005applies kbmigration kbhowtomaster kbmt KB317885 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 317885

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com