Oprava: Různé problémy při volání je transakční komponenty modelu COM + z prostředí ASP.NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318000 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když zavoláte spravovaných nebo nespravovaných transakční COM + součásti z prostředí ASP.NET, jeden nebo více následujících problémů může dojít v aplikaci:
 • Porušení přístupu
 • Nevracení paměti
 • Popisovač nevrací.
 • Zablokování
 • Nízký výkon

Příčina

K tomuto chování může dojít z důvodu následujících podmínek:
 • Chyby v modelu COM + 1.0 způsobí zablokování nevrácenou paměť a popisovač nevrací.
 • Dvě chyby v modelu COM + 1.0 způsobit porušení přístupu.
 • Chyby v součástech MDAC 2.7 způsobí, že nedostatečný výkon.

Řešení

Pokud používáte součásti modelu COM + z prostředí ASP.NET na webovém serveru Microsoft Windows 2000 výroby, použijte následující metody, v uvedeném pořadí, chcete-li vyřešit tyto problémy:
 • Nainstalujte aktualizaci Windows 2000 Service Pack 2 (SP2) a modelu COM + Hotfix Rollup Package 18.1. Chcete-li získat modelu COM + Hotfix kumulativní balíček 18.1, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft. Systém Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) bude obsahovat tyto opravy, při jeho vydání.Další informace o modelu COM + Hotfix kumulativní balíček 18.1 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  313582INFORMACE: Systém Windows 2000 následující po aktualizaci Service Pack 2 COM + Hotfix Rollup Package 18.1 dostupnost
 • Používáte-jsou SQL Server 2000, nainstalujte SQL Server 2000 Service Pack 1 (SP1) nebo novější.

  Další informace o dostupnosti aktualizace SQL Server 2000 service Pack přejděte na následující web společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/sql
 • Pokud potřebujete opravu pro součásti MDAC 2.7 potíže s výkonem, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft. Součásti MDAC 2.7 SP1 bude obsahovat tyto opravy, při jeho vydání.
 • U objektů, které dědí z třídy System.EnterpriseServices.ServicedComponent musí explicitně volání metody vyhoďte. Pod napětím popisovač počet lze zvýšit až několik tisíc (10 000 do 30 000) před Uvolňovaná, pokud je výslovně Nevolejte vyhoďte.Upozornění: Pokud použijete Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že budete schopni vyřešit problémy, ke kterým dojde v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Prohlášení

Další informace získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
312118Chyba: Vysoké využití paměti a počty zpracování při aplikace obsahuje ServicedComponent objekty


Opravy budou veřejně přístupné v systému Windows 2000 SP3 a součásti MDAC 2.7 SP1. Pokud před vydáním uvedeného aktualizací je nutná oprava, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 318000 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft COM+ 1.0
 • Microsoft ASP.NET 1.0
 • Microsoft Data Access Components 2.7
 • Microsoft .NET Framework Service Pack 2
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbcomservices kberrmsg kbfix kbperformance kbscalability KB318000 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318000

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com