Chyba: Je nelze najít kompatibilní ovladače pro karty PC vícefunkční

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318214 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití souboru INF systému dodaný nadřazené, mf.inf (nebo jakýkoli jiný soubor INF kompatibilní, který nemá přepsání konfigurací pro funkce děti), karty instalace Multifunkční PC plně implementuje standardy multifunkční PCMCIA obdržet následující chybovou zprávu pro podřízené funkce:
Neexistují kompatibilní ovladače tohoto zařízení.
Výsledkem je, že je nainstalován žádný ovladače.

Řešení

Tento problém vyřešit a nainstalovat multifunkční kartu pomocí souboru INF nadřazené přepsání konfigurací, které poskytují položky registru, které definují informace o podřízené funkce (například jejich identifikátorů hardwaru a mapy prostředky I/O).

Další informace naleznete v následujícím tématu Windows DDK na webu MSDN:

Podpůrné zařízení vícefunkční karty PC
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms794942.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v modulu PCMCIA.sys.

Další informace

K tomuto chování dochází takto:
  • PnP správce nejprve odešle IRP_MN_QUERY_ID multifunkční ovladač (mf.sys) získat hardware a kompatibilní ID jeho podřízené zařízení.
  • Mf.sys získá ID z PCMCIA a vrátí PnP vedoucímu.
  • Vyhledejte odpovídající ovladač PnP správce porovnává hardwaru zařízení a kompatibilní ID (jako generovaných PCMCIA) k hardwaru a kompatibilní ID, které jsou uvedeny v souborech INF v systému a vytvoří seznam kompatibilní ovladače pro zařízení. Z důvodu problémů v generování správný ID nalezena žádná shoda a kompatibilní ovladače seznam je prázdný.
  • Poslední, při výběru nejlepší kompatibilní ovladač ze seznamu PNP správce zobrazí zpráva "Nejsou žádné kompatibilní ovladače tohoto zařízení".

Vlastnosti

ID článku: 318214 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Win32 Device Driver Kit for Windows 2000 na těchto platformách
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbkmode kboswin2000fix kbplugplay kbwdm kbwinxpsp1fix KB318214 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318214

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com