Windows XP klient nemôže prihlásiť k doméne systému Windows NT 4.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 318266 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po so systémom Windows XP klient pripojiť k doméne systému Windows NT 4.0 založená, klient môže byť nepodarilo prihlásiť do domény. Môže sa zobraziť nasledovné chybové hlásenie:
Systém Windows sa nemôže pripojiť k doméne buď v pretože domény kontrolór je vypnutý, alebo inak nedostupná alebo pretože konto počítača sa nedá nájsť.
Identifikácia 5723 možno tiež zaznamenať v radiči domény v doméne, keď klient sa pokúša prihlásiť:
Reláciu nastavenia z počítača Názov_počítača zlyhalo overenie. Názov konta, na ktoré sa odkazuje v zabezpečovacej databáze je Názov_počítača. Vyskytla sa nasledujúca chyba: prístup bol odmietnutý.
Môže sa tiež zobraziť nasledovný záznam v Zobrazovači udalostí na klientovi:
Zdroj udalosti: NETLOGON
Identifikácia: 3227
Popis:
Reláciu nastavenia pre radič domény systému Windows NT alebo Windows 2000 \\Server pre doménu Domainname zlyhala, pretože \\Server nepodporuje podpise alebo zapečatenie zasadnutí Netlogon. Buď inovujte radič domény alebo nastaviť položku databázy registry RequireSignOrSeal na tomto počítači na 0.

PRICINA

Toto správanie sa vyskytuje, pretože klienta so systémom Windows XP pokúša podpísať alebo zapečatiť zabezpečený kanál. Windows XP Professional to v predvolenom nastavení. Windows NT 4.0 však nie je nakonfigurovaný na to v predvolenom nastavení.

RIESENIE

Ak chcete tento problém vyriešiť:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlo Ovládací Panel.
  2. Ak používate klasické zobrazenie ovládacieho panela, dvakrát kliknite na Administratívne nástroje, a potom dvakrát kliknite na Lokálna politika zabezpečenia.

    Ak používate zobrazenie kategórií v ovládacom paneli, kliknite na tlačidlo Výkon a údržba, kliknite na tlačidlo Administratívne nástroje, a potom dvakrát kliknite na Lokálna politika zabezpečenia.
  3. Podľa Miestne možnosti položku Konfigurácia počítača\Nastavenie systému uzol, dvakrát kliknite na Člen domény: digitálne zašifrovať alebo podpísať údaje zabezpečeného kanála (vždy) politika ho otvorte.
  4. Kliknite na tlačidlo Zdravotne postihnutých, a potom kliknite na tlačidlo ok.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
183859 Neporušenosť kontrolujú, zabezpe?enými kanálmi s radičmi domény

Vlastnosti

ID článku: 318266 - Posledná kontrola: 8. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB318266 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:318266

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com