Vracení z režimu spánku Nastaví časovač nečinnosti pět minut v počítači se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318355 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po počítače se systémem Microsoft Windows XP vrátí (nebo "probudí") z režimu spánku, může jej zadat režimu spánku znovu po pěti minutách nečinnosti, bez ohledu na nastavení jste nakonfigurovali v ovládacím panelu Možnosti napájení.

Další informace

Systém BIOS počítače provádí úplnou spouštěcí, zatímco vrátí z režimu spánku a vymaže všechny probuzení signály, které mohou být aktivní. Proto systém Windows nemůže zjistit proč počítač woke. Windows pak vrátí do režimu spánku po pěti minutách nečinnosti vyhnout určitých situacích. Windows může například potom vrátit do režimu spánku zabránit program z probuzení nahoru počítač a způsobuje baterie vyprázdnit, zatímco počítače není právě používán.

Tento problém může také dojít v systému Windows Vista. Po probuzení počítače se systémem Windows Vista z režimu spánku může počítač zadejte režimu spánku znovu po dvou minutách nečinnosti. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
929734Po obnovení činnosti počítače systémem Windows Vista z režimu spánku nebo z režimu spánku může docházet k problémům

Vlastnosti

ID článku: 318355 - Poslední aktualizace: 17. července 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Starter
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhardware kbprb KB318355 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318355

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com