Zwracanie ze stanu hibernacji ustawia Czasomierz braku aktywności na pięć minut na komputerze z systemem Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 318355 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po komputerze z systemem Microsoft Windows XP zwraca (lub "budzi") ze stanu hibernacji, może wprowadzić hibernacji ponownie po pięciu minutach braku aktywności, niezależnie od ustawień skonfigurowano w narzędziu Opcje zasilania w Panelu sterowania.

Więcej informacji

System BIOS komputera wykonuje pełny rozruchu podczas zwraca ze stanu hibernacji i czyści wszystkie sygnały wznawiania, które może być aktywne. Dlatego system Windows nie może określić, dlaczego komputer wznowił działanie. Windows zwraca następnie do hibernacji po upływie pięciu minut braku aktywności, aby uniknąć sytuacji, w niektórych. Na przykład system Windows może następnie powróć do stan hibernacji, aby zapobiec programu wznawiania pracy komputera i powoduje baterii drenować w czasie, gdy komputer nie jest używany.

Ten problem może również wystąpić w systemie Windows Vista. Po wznowieniu działania komputera z systemem Windows Vista ze stanu hibernacji, komputer może przechodzenia w stan hibernacji ponownie po dwóch minutach braku aktywności. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
929734Mogą wystąpić problemy po wznowieniu pracy komputera z systemem Windows Vista ze stanu uśpienia lub hibernacji

Właściwości

Numer ID artykułu: 318355 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Starter
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbenv kbhardware kbprb kbmt KB318355 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:318355

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com