Ako ladenie kódu Visual Basic.NET alebo Visual Basic 2005 aplikáciu, ktorá nereaguje

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 318357 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Informácie o verzii beta
Tento článok sa zaoberá verziou Beta Microsoft produkt. Informácie v tomto článku sa poskytuje ako- a je predmetom zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Žiadne formálne technickej podpory je k dispozícii z Microsoft pre Beta tento produkt. Informácie o spôsobe získania podpory Beta verzia, nájdete v dokumentácii, ktorá je súčasťou Beta súbory výrobku, alebo na webovej lokalite, z ktorej ste túto verziu prevzali.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento podrobný článok popisuje ladiť Microsoft Visual Basic.NET alebo Microsoft Visual Basic 2005 aplikácie. Microsoft Visual Studio.NET alebo Microsoft Visual Studio 2005 ladiaci nástroj môžete pripojiť na program, ktorý je spustený v procese mimo prostredia Visual Studio. Ladiaci nástroj môžete pripojiť k proces, ktorý neodpovedá. Ladiaci nástroj zobrazí zobrazenie demontáž a pozastaví bežiaci proces. Na základe dostupnosti databázy Program súbor a zdrojový kód (.pdb), ladiaci nástroj zobrazí kód zdroja s demontáž pohľad.

Požiadavky

Nasledujúci zoznam popisuje odporúčané hardware, software, sieťovú infraštruktúru a balíky service pack, ktoré musíte mať:
 • Microsoft Windows 2000 alebo Microsoft Windows XP
 • Microsoft Visual Studio.NET alebo Microsoft Visual Studio 2005

Použite Debug trieda a trieda sledovania

Môžete použiť Ladiť triedy a Stopový Trieda poskytovať informácie o výkone aplikácia. Môžete použiť aj tieto triedy identifikovať problém oblastí aplikácia. Môžete to urobiť počas vývoj aplikácií alebo po výrobe nasadenie. Tieto triedy sú k dispozícii v programe Microsoft.NET Framework. môžeš použitie Stopový trieda nástrojom uvoľnenia stavia. Prístrojové vybavenie umožňuje monitorovania zdravia vašej žiadosti, ktorý je spustený v real-život nastavenia. Pomocou Stopový Trieda vám pomôže izolovať a opraviť problémy bez narušenia systémom. Môžete použiť Ladiť Trieda vytlačiť informácie o ladení a skontrolovať vaša logika s tvrdeniami. Môžete váš kód robustnejšie, bez ovplyvňujúcich výkon a kód veľkosť produktu lodnej dopravy.

Ďalšie informácie o používaní stopových trieda a trieda Debug v jazyku Visual Basic.ČISTÉ, kliknite nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
313417AKO DO: A stopových Debug v jazyku Visual Basic.NET

Ladiť Aplikáciu, ktorá nereaguje


Ladiť Visual Basic.ČISTÁ žiadosti, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte program Microsoft Visual Studio.NET alebo Microsoft Visual Studio 2005.
 2. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Ladiť Procesy.
 3. V Procesy dialógové okno, kliknite na Vyberte program, ktorý chcete pripojiť zo K dispozícii Procesy zoznam. Ak chcete ladiť program je spustený na inom počítača, musíte najprv kliknúť na vybratie vzdialeného počítača.

  Pre Ďalšie informácie o výbere vzdialeného počítača, navštívte nasledujúce MSDN Webová lokalita:

  Výber vzdialený počítač
  http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/w8wtw2f3 (VS.71) .aspx
 4. Kliknite na tlačidlo Pripojiť.
 5. V Pripojiť k procesu dialógové okno, aby určite je vybratý typ vhodný program v Vybrať program typy, ktoré chcete ladiť. Napríklad na ladenie kódu Visual Basic .NET alebo Visual Basic 2005 aplikáciu, kliknutím vyberte možnosť Spoločný jazyk Runtime.
 6. Kliknite na tlačidlo ok.

  TheProcesy zobrazí sa dialógové okno.
 7. V Keď sa zastavil ladenie zoznam, Kliknutím vyberte Odpojiť od tohto procesu Ak chcete, program odpojiť od procesu bez ukon?enia. Kliknutím vyberteUkončiť tento proces Ak chcete program Ukončite.
 8. Kliknutím vyberte možnosť procesu v Ladiť Procesy zoznam a potom kliknite naPrestávka.

  Ladiaci program zastaví demontáž názor, a Program je pozastavený. Ak je k dispozícii v rovnakom adresári ako súbor .pdb spustiteľný, Ladiaci program načíta kód zdroja.
 9. Ak chcete zobraziť kód zdroja, kliknite pravým tlačidlom myšiDemontáž, a potom kliknite na tlačidlo Prejdite na zdrojový kódchcete prepnúť do okna pre kód. Vložiť bod zlomu, kde chcete to.
 10. Na Ladiť ponuky, kliknite na tlačidloPokračovať v alebo stlačte kláves F5 pokračovať v procese.

  Ladiaci nástroj automaticky zastaví, keď dosiahne bod prerušenia.
 11. Na Ladiť ponuky, kliknite na tlačidlo zastaviť Ladenie alebo stlačte klávesovú skratku SHIFT + F5 zastaviť ladenie.

Použitie súboru výpisu pamäte

Pre vašu aplikáciu, ktorá neodpovedá, môžete vytvárať súbor s výpisom pamäte. Vo Windows ladenia, môžete použiť súbor s výpisom pamäte na ladiť príčinou vašej žiadosti neodpovedá.Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
286350AKO: ADPlus problémov s "Zasekol" a "Havaruje" použiť

Riešenie problémov s

 • Ak ladíte program spustený na vzdialenom počítači, Inštalácia Mdm.exe v počítači. Ak Mdm.exe nie je nainštalovaný na diaľkovom ovládači počítač, nainštalujte Mdm.exe a potom začať proces pred ladenie.
 • Ak aplikácia je spustená v režime uvoľnenia, Ladiť Trieda výstup sa ignoruje.

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Výroba ladenie pre.NET Rámec žiadosti
http://msdn.Microsoft.com/en-us/library/ms954594.aspx

Vlastnosti

ID článku: 318357 - Posledná kontrola: 8. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Visual Basic 2005
 • Microsoft Visual Basic .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual Basic .NET 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbvs2005swept kbvs2005applies kbnamespace kbmanaged kbdynamic kbdev kbdesigner kbdebug kbhowtomaster kbmt KB318357 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:318357

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com