XADM: Přenesenou poštovní schránky Exchange Server 5.5 generovat zprávy události ID 9551 upozornění pro seznamu ACL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud seznam řízení přístupu (ACL) obsahuje staré položky řízení přístupu (ACE) nebo ACE, které nejsou platné, server Exchange 2000 může generovat událost ID 9551 upozornění zprávu pro přenesené poštovních schránek 5.5 Microsoft Exchange Server. Je podobný varovná zpráva:
Typ události: upozornění
Zdroj události: MSExchangeIS Mailbox Store
Kategorie události: (6)
ID události: 9551
Datum: 01/01/2001
Čas: 1: 00: 00 dop.
Uživatel: N/A
Počítač: SERVER1
Došlo k chybě Popis: Při inovaci ACL ve složce [MBX:User1] / kalendář umístěn na databázi "Server1\Mailbox úložiště 1 (server)". Úložiště informací nemohl převést zabezpečení /O = ORGANIZACE/OU = SITE/CN = PŘÍJEMCI/CN = 123456 do identifikátor zabezpečení NT. Pokud tomu tak je možné to je způsobeno čekací doba ve službě Active Directory, počkejte replikován záznam uživatele služby Active Directory a pokus o přístup ke složce (jej bude inovován místě). Pokud zadaný objekt získat NOT replikována do Active Directory, použijte ruční aktualizaci ACL na složku klienta Exchange nebo Microsoft Exchange System Manager. Přístupová práva v ACE tento DN byly 0x401.
Pokud existují více ACE nejsou platné v jediné ACL, Exchange 2000 pro pouze první ACE varovná zpráva události ID 9551 zaprotokolovat. Exchange 2000 může zastavit zpracování seznamu ACL při Exchange 2000 vidí ACE, který není platný. Pokud existují více položek a odebrat první ACE, který není platný, Exchange 2000 generuje zprávu upozornění událostí ID 9551 pro další ACE, který není platný v seznamu ACL.

Příčina

Položky řízení přístupu jsou položky, které pocházejí z zabezpečení Microsoft Windows NT pro Exchange Server 5.5 zakázán účty. K tomuto problému může dojít, pokud poštovních schránek 5.5 Exchange Server (nebo veřejné složky) byly přeneseny do Exchange 2000 a DS / IS konzistence adjuster nebyl použit na Exchange Server 5.5 úložiště odebrat tyto položky ze seznamu ACL.

Řešení

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Doporučené rozlišení je spustit DS / IS Kontrola konzistence proti úložiště informací před přenesení. Všechny přenesení úložiště informací (soukromé i veřejné) měli spustit DS / IS Kontrola konzistence k tomuto problému zabránit. Jsou podporovány následující řešení použití nové sestavení a instalaci souboru Deadlist.txt a nastavení registru pro situace došlo k přenesení a server nelze obnovit do stavu před přenesením a tedy provádění DS Kontrola konzistence je není možné. Vytvoření souboru Deadlist.txt může být časově náročné a únavné aktivity. Toto řešení není určen být nahrazení pro spuštění DS / IS Kontrola konzistence před přenesení.

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Součásti: Úložiště informací

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Store.exe6.0.5770.64
Phatcat.dll6.0.5770.64
Mdbsz.dll6.0.5770.64
Jcb.dll6.0.5770.64
Exres.dll6.0.5770.64
Exprox.dll6.0.5770.64
Exoledb.dll6.0.5770.64
Excdo.dll6.0.5770.64
Dcsmsg.dll6.0.5770.64
Dsaccess.dll6.0.5770.64
Davex.dll6.0.5770.64

Po instalaci této opravy implementovat, musíte vytvořit textový soubor, který obsahuje rozlišující názvy získávání varovných zpráv. Chcete-li implementovat opravu, musíte použít také Editor registru.

K implementaci Oprava:
 1. Vytvořte textový soubor v textovém editoru, jako je například Poznámkový.
 2. Například vložit adresu rozlišující názvy ze zprávy 9551 událost ID upozornění:
  / O = ORGANIZACE/OU = WEBU/CN = PŘÍJEMCI/CN = 123456
 3. Umístěte každý rozlišující název na samostatném řádku oddělené na znaky carriage return/line feed (CR/LF).
 4. Uložit textový soubor v podsložce na serveru Exchange 2000. (Všimněte si umístění souboru, protože jej budete později potřebovat), například:
  C:\DeadDir\DeadList.TXT
 5. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 6. Vyhledejte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ParametersSystem
 7. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: DNDeadList
  Datový typ: REG_SZ
  Hodnota: drive_letter: \ subfolder>..\ file_name.ext
  Tato hodnota může být například:
  Hodnota: C:\DeadDir\DeadList.TXT
  Poznámka: Tento soubor musí být umístěny místně na serveru jsou prováděny na a velikost souboru nemůže překročit 128 kilobajtů (KB).
 8. Ukončete program Editor registru.
 9. Zastavte a restartujte službu Microsoft Exchange Information Store tak, aby se změny projeví.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 318549 - Poslední aktualizace: 7. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2000 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB318549 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318549

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com