Oprava: Programy .NET jsou pomalé zatížení při spuštění v doméně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318738 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Programy vyvinuté pomocí Microsoft .NET Framework jsou pomalé načítání při spuštění programů v počítači, který je součástí domény.

Při poklepání na spustitelný soubor spustit .NET program může předat několik sekund (někdy stejně dlouhý jako 30 sekund) před zobrazením prvního formuláře. Toto zpoždění dochází u libovolného programu .NET včetně aplikace konzoly.

Příčina

Toto chování je způsobeno podle Chyba v rozhraní .NET Framework runtime protože některé inicializace kód společného jazykového modulu runtime vyžaduje přítomnost účet ASP.NET. K tomuto problému dochází pouze v počítačích, které jsou součástí domény.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework 1.0. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
318836INFORMACE: Jak získat nejnovější .NET Framework Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft .NET Framework Service Pack 2 (SP2).

Další informace

Programy mohou být pomalé načítání jiných důvodů, jako je například program velikost a složitost. Pokud dochází k dlouhé načítání čas pro pouze jeden konkrétní program a potom příčinou pravděpodobně souvisí s programu. Chyby popsané v tomto článku ovlivní všechny programy .NET spuštěné v příslušném počítači i velmi jednoduché programy.

Tato chyba ovlivňuje pouze čas potřebný k načtení programu. Výkon programu je typická po načte program.

Vlastnosti

ID článku: 318738 - Poslední aktualizace: 12. února 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework Software Development Kit 1.0 Service Pack 2
  • Microsoft ASP.NET 1.0
  • Microsoft .NET Framework Class Libraries 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbnetframe100sp2fix KB318738 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318738
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com