Düzeltme: .NET program etki alanı altında çalışan için yük yavaş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 318738 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework kullanılarak geliştirilmiş Programlar'ı bir etki alanının parçası olan bir bilgisayarda çalıştırdığınızda yüklenmesi yavaş programlardır.

Bir .NET programı başlatmak için yürütülebilir dosyayı çift tıklattığınızda, ilk form görünmeden önce birkaç saniye (30 saniye bazen kadar) iletebilir. Bu gecikme, herhangi bir .NET programla oluşuyor gibi konsol uygulamalarını.

Neden

Bu davranışın nedeni başlatma bazı ortak dil çalışma zamanı kod tarafından bir .NET Framework hata çal??ma zaman? ASP.NET hesabın varlığı gerektirir, çünkü. Bu sorun, yalnızca bir etki alanının parçası olan bilgisayarlarda oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft .NET Framework 1.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
318836BILGI: en son .NET Framework hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak Microsoft .NET'te düzeltilmiştir Framework Service Pack 2 (SP2).

Daha fazla bilgi

Program, program boyut ve karmaşıklık gibi başka nedenlerle yüklenmesi yavaş olabilir. Zaman için yalnızca bir belirli program ve nedeni büyük olasılıkla yükleniyor, uzun karşılaşırsanız bu programa ilişkilidir. Bu makalede açıklanan hata etkilenen bilgisayarda çok daha basit bir program çalıştırdığınızda tüm .NET programları etkiler.

Bu hata yalnızca etkiler program yüklemek için gereken süre. Program yüklendikten sonra program performansı normaldir.

Özellikler

Makale numarası: 318738 - Last Review: 12 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework Software Development Kit 1.0 Service Pack 2
  • Microsoft ASP.NET 1.0
  • Microsoft .NET Framework Class Libraries 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbnetframe100sp2fix KB318738 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:318738
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com