Nelze se připojit k webům vyžadujícím zabezpečení SSL 3.0 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318815 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Používáte aplikaci Internet Explorer operační systémy uvedené na začátku tohoto článku, nemůžete připojit k některé weby. Například pokud se pokusíte připojit https://www.microsoft.com může zobrazit následující chybová zpráva:
Page cannot be displayed. (Stránku nelze zobrazit.)
Dolní chybová stránka pravděpodobně zobrazovat "nelze najít server nebo došlo k chybě serveru DNS.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud na cílový web vyžaduje protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) 3.0 připojení. Na webu vyžaduje SSL 3.0 je odepřen připojení, jakékoli zkuste připojit, které nesplňuje požadavky SSL 3.0 na webu.

Další informace

Internet Explorer inicializuje připojení SSL 3.0 pošle zprávu ClientHello na server. Část zprávy ClientHello obsahuje oddíl s názvem RandomData. Specifikace SSL 3.0 vyžaduje, musí obsahovat první čtyři bajty odesílány aplikací Internet Explorer části RandomData časové razítko klienta ve formátu "Unix Time". Ve všech verzí Windows předává verze před Microsoft Windows XP, Schannel.dll souboru pouze náhodná data namísto časové razítko.

Dokumentaci SSL 3.0 a Transport Layer Security (TLS) protokol SSL 3.0, navštivte následující web společnosti Netscape:
http://wp.netscape.com/eng/ssl3/
Nejnovější specifikace koncept SSL 3.0 je koncept Internet, které je datem listopad 1996. Je speciální protokol a není konceptu Internetu nebo standard. TLS 1.0 byla konceptu IETF a je navržený standard. Prohlížet informace IETF navržené razítka standardní, navštivte následující web společnosti a locate oddílu "7.4.1.2":
http://www.ietf.org/rfc/rfc2246.txt
Projděte si informace na "Klient hello" a "gmt_unix_time" Gmt_unix_time je aktuální čas a datum ve standardním formátu UNIX 32bitové (sekund od půlnoci spuštění leden 1, 1970, GMT) podle odesílatele, interní hodiny. Hodiny třeba nesmí být nastavena správně pomocí základní protokolu TLS; vyšší úrovni nebo aplikační protokoly může definovat další požadavky.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 318815 - Poslední aktualizace: 10. května 2007 - Revize: 3.9
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
    • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
    • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbsecurity kbprb kbbug kbfix kbwin2000sp3fix KB318815 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318815

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com