Odkaz CDO pro Windows 2000 Library je k dispozici v projektu jazyka

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318823 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte vytvořit nebo upravit projekt odkazuje Collaboration Data Objects pro Windows 2000 (CDOSYS) knihovny Microsoft odkaz není k dispozici. Místo toho je přítomen odkaz pro Microsoft Collaboration objekty CDO (data OBJECTS) pro Exchange 2000 knihovnu.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože v počítači je nainstalován Microsoft CDO pro Exchange 2000 (CDOEX).

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte odkaz CDO pro knihovnu Exchange 2000 (CDOEX) namísto odkaz na CDO pro Windows 2000 (CDOSYS).

Další informace

Tato část článku popisuje:
  • Vztah mezi CDO pro Windows 2000 (CDOSYS) Library a CDO pro knihovnu Exchange 2000 (CDOEX)
  • Jak může ovlivnit vztah vývojové projekty jazyka, včetně programů vyvinutý Microsoft Visual Basic (VBA) nebo Visual Basic Scripting Edition (VBScript).
CDOEX je nadmnožina CDOSYS. To znamená CDOEX obsahuje všechny funkce CDOSYS plus další funkce pro použití s 2000 Microsoft Exchange Server. CDOEX je nainstalována v počítači, trvá prostřednictvím funkce byla dříve poskytované CDOSYS. Program, který provádí volání CDOSYS nyní bude místo volat CDOEX.

Při instalaci CDOEX (nainstalováním Microsoft Exchange Server 2000, Microsoft Office XP nebo jiných programů) odkaz CDO pro systém Windows 2000 je odebrána ze seznamu možných odkazy k dispozici jazyka aplikací. CDO pro knihovnu Exchange 2000 je k dispozici a vývojáři mohou použít CDOEX stejně, jako by mít používají CDOSYS.

Programy vytvořené pomocí CDOSYS bude fungovat bez změny v počítačích s nainstalovanou CDOEX.

Aplikace vytvořené pomocí CDOEX a pomocí pouze objekty přidružené CDOSYS (CDO.Message pro instanci), bude také funkce, očekávaným v počítačích s pouze CDOSYS nainstalována.

Úplný objektový model CDOEX je navržena pro použití v počítačích se serverem Microsoft Exchange 2000 nainstalována. Kód vyvinutý CDOEX pomocí objektů specifických CDOEX NOT proběhne správně v počítačích bez serveru Exchange 2000 Server.

Poznámka: CDOSYS a CDOEX nejsou přímé nahrazení pro CDO 1.21 (CDO.DLL); jejich přítomnost nemá vliv na knihovny CDO 1.21. Další informace o CDO knihoven klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
195683INFORMACE: Vztahů mezi knihovny CDO 1.x a CDOSYS.DLL
171440INFORMACE: Umístění pro získání knihovny CDO (všechny verze)

Vlastnosti

ID článku: 318823 - Poslední aktualizace: 4. prosince 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 6.0 Service Pack 5
  • Microsoft Collaboration Data Objects 2.0
  • Collaboration Data Objects for Exchange 2000
  • Microsoft Office XP Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbprb KB318823 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318823

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com