Postupy: Pokud jsou ověřené klienty změnit prvky metabáze AuthPersistence položka

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318863 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat Internetová informační služba (IIS) verze 7.0 systémem Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na následujícím webu:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje jak upravit metabázi řízení ověřování trvalé.

Povolit udržování otevřených připojení HTTP webových prohlížečů opakovaně použít stejné připojení TCP, aby více požadavků na server jako například Internet Information Server (IIS). Pokud webový server vyžaduje ověřování, jako je například základní, Kerberos nebo Microsoft Windows NT Challenge/Response, webového prohlížeče ustavení pro ověřování serverem. Webový prohlížeč musí odeslat informace o ověřování serveru. Po webu prohlížeč ověřen server webového prohlížeče může pouze být ustavení znovu serverem při otevře nové připojení z různých portu TCP. To je označováno jako trvalé ověřování.

Stálost ověřování může být řízena vlastnost metabáze AuthPersistence. Společnost Microsoft doporučuje nastavit tuto vlastnost nastavením odpovídající subflag na TRUE, které automaticky nastaví binární hodnotu pro AuthPersistence.

Popis Trvalost nastavení ověření

  • Vlastnost AuthPersistSingleRequest: Pokud tato vlastnost metabáze je nastaven na hodnotu TRUE, ověřování přetrvají pouze pro jeden požadavek HTTP.
  • AuthPersistSingleRequestIfProxy: Pokud tato vlastnost metabáze je nastaven na hodnotu TRUE, ověřování přetrvají pouze pro jeden požadavek HTTP, pokud je požadavek serveru proxy a požadavek není zpracován pomocí serveru (to znamená, že proxy server a IIS jsou spuštěny v místním počítači a požadavek je určen vzdálený server.)
  • AuthPersistSingleRequestAlwaysIfProxy: Pokud tato vlastnost metabáze je nastaven na hodnotu TRUE, ověřování je platné pro jeden požadavek HTTP, pokud je požadavek serveru proxy. Poznámka: pouze jednu subflag AuthPersistence může být pravda najednou. Ve výchozím nastavení je AuthPersistSingleRequestIfProxy nastavena na hodnotu TRUE. Položky metabáze jsou ve výchozím nastavení zapnuta na výčet metabáze nezobrazí, dokud je výslovně nastavit.

Upravit metabázi

Upozornění: Pokud upravit metabázi nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci produktu, jenž metabázi využívá. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávné úpravy metabáze budete moci vyřešit. Metabázi upravujete na vlastní nebezpečí.

Poznámka: vždy zálohovat metabázi před jeho úpravou.

Další informace o zálohování metabáze klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
300675Vytvoření zálohy metabáze pomocí IIS 4.0 v systému Windows NT
300672Vytvoření zálohy metabáze v IIS 5
Chcete-li změnit vlastnosti metabáze popsané v tomto článku, spusťte následující příkazového řádku:
SET TRUE vlastnost W3SVC/AuthPersistSingleRequest Cscript.exe ADSUTIL.VBS
Poznámka: je adsutil.vbs obvykle umístěn na Winnt\System32\Inetsrv\Adminsamples (pro IIS 4.0) nebo na Inetpub\adminscripts (pro službu IIS 5.0).

Poznámka: Nastavení hodnot AuthPersistence může způsobit snížení výkonnosti serveru IIS. Na základě sady subflag, může IIS server výzvou každého prohlížeče pro každý požadavek HTTP provedených na server. To také může server IIS provádět požadavky na ověření řadiči domény pro každý účet domény provádění nový požadavek HTTP vyžadovat.

Odkazy

Další informace o ověřování Stálost naleznete v dokumentaci online služby IIS 5.0 následující web:
Začínáme s Internetová informační služba (IIS)
http://www.iis.net/getstarted
Další informace naleznete na následujících webech služby MSDN (Microsoft Developer Network):
AuthPersistence
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/WindowsServer2003/Library/IIS/b0b4ec5c-74f8-43e9-ac64-d8b852568341.mspx

Vlastnosti

ID článku: 318863 - Poslední aktualizace: 3. července 2008 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhowtomaster KB318863 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318863

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com