Funkce AMD PowerNow! V systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318891 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizovaný balíček ovladače AMDK7, poskytující podporu v systému Windows XP technologie AMD PowerNow! technologie v počítačích s procesory AMD. Tento aktualizovaný balíček podporuje modely, 6, 7 a 8 AMD PowerNow! procesory podporující technologii.

Další informace o nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP klepněte na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Další informace

Tato funkce je k dispozici v nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této aktualizace má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time  Version   Size  File name
  ------------------------------------------------
  12-Feb-02 18:42 5.1.2600.28 32,896 Amdk7.sys
  07-Mar-02 17:09        1,636 K7qfe.inf
				
Funkce AMD PowerNow! technologie upraví performance and power consumption procesoru dynamickým nastavováním provozní frekvence a napětí procesoru.

Vlastnosti

ID článku: 318891 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix kbmt KB318891 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318891

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com