Chybová zpráva "NTLDR chybějící nebo poškození" při upgradu systému Windows NT 4.0 nebo Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 318948 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při upgradu ze systému Microsoft Windows 95 nebo Microsoft Windows 98 buď operační systémy uvedené na začátku tohoto článku může zobrazit chybová zpráva podobná následující během prvního restartování:
NTLDR nebyl nalezen nebo je poškozen

Příčina

Toto chování může dojít, pokud je v počítači nainstalována EZ BIOS.

EZ BIOS je nástroj, který umožňuje vytvořit oddíly větší než Windows 95 nebo Windows 98 podporuje podle přepisování tabulky oddílu. Ani operační systémy uvedené na začátku tohoto článku je nutné tento nástroj a tento nástroj může zabránit inovace tyto operační systémy.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém odebrat (odinstalovat) EZ BIOS. Další informace o tomto postupu obraťte Western Digital. Informace o tom, jak kontaktovat Western Digital, dotaz popisující následující články:
60782Seznam kontaktů dodavatelů softwaru, Q-Z a hardwaru
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Další informace

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
255220"NTLDR chybí" chybová zpráva při upgradu nebo instalace, Windows 2000 na Windows 95, Windows 98 nebo Windows ME

Vlastnosti

ID článku: 318948 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbprb KB318948 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:318948

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com