Aplikace COM+ nakonfigurovaná jako zařazená do fronty a naslouchající přestane při ukončení při nečinnosti reagovat (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319007 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při COM + pokusí ukončit činnost aplikace, protože byl dosažen časový limit nečinnosti, proces Dllhost.exe může přestat reagovat (zablokuje se) a spotřebovat 100 procent procesoru (CPU). K tomuto problému dochází, pouze pokud konfigurace aplikace jako ve frontě a poslech.

Příčina

Při zahájení procesu vypnutí proces nejprve získá uzamčení fondu podprocesů a pak čeká pro podprocesy ve fondu ukončit. Ve stejnou dobu podprocesu komponenty ve frontě (QC) (což je člen fondu) pokusí získat stejný zámek v těsné smyčky. V důsledku toho tato situace způsobí zablokování a 100 procent využití PROCESORU.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Microsoft COM + Hotfix Rollup 19. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
318105INFORMACE: Dostupnost Windows 2000 Post-Service Pack 2 COM + Hotfix Rollup Package 19
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 319007 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft COM+ 1.0 na těchto platformách
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB319007 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319007

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com