COM+ Uygulamasını Sıraya Alınmış ve Dinliyor Olarak Yapılandırırsanız Uygulama Yanıt Vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 319007 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

COM + uygulamasını bir boşta kalma zaman sınırına ulaşıldığından kapatmaya çalıştığında, Dllhost.exe) işlemi yanıt vermemeye başlayabilir (askıda kalabilir) ve işlemcinin (CPU) yüzde 100 tüketebilir. Yalnızca uygulama kuyruğa alınmış ve dinleme yapılandırırsanız, bu sorun oluşur.

Neden

Kapatma işlemi başlatıldığında, işlem kilidi iş parçacığı havuzu için ilk edinme ve iş parçacıkları havuzdaki çıkmak için sonra bekler. Aynı anda aynı kilidinin sıkı döngü (Bu da üye havuzunun) sıraya alınmış bileşen (QC) iş parçacığının çalışır. Sonuç olarak, bu durum, kilitlenme ve yüzde 100 CPU kullanımına neden olur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft COM + düzeltme toplaması 19'i edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
318105BILGI: Windows 2000 Service Pack 2 Sonrası COM + toplu düzeltme paketi 19 kullanılabilirliği
Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft 2000 Service Pack 3'te düzeltilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 319007 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft COM+ 1.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB319007 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:319007

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com