POSTUPY: Změnit zdroj řízení zprostředkovatele Pokud dva nebo více MSSCCI standardu zprostředkovatele jsou nainstalovány

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319318 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak změnit zdroj ovládacího prvku zprostředkovatele pro všechny Microsoft zdrojový kód řízení rozhraní (MSSCCI)-kompatibilní s aplikací, včetně všech verzí aplikace Microsoft Visual Studio, pokud jsou nainstalovány dva nebo více zprostředkovatelů MSSCCI.

Změna zdroje kód řízení zprostředkovatelé

Upozornění: Pokud použijete Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že budete schopni vyřešit problémy, ke kterým dojde v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li změnit zprostředkovatele řízení zdrojů, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a pak klepnutím na tlačítko OK spusťte Editor registru.
 2. V Editoru registru rozbalte následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\SourceCodeControlProvider\InstalledSCCProviders
 3. V pravém podokně poklepejte na klíč registru zprostředkovatele zdroj ovládacího prvku, který chcete použít (například Microsoft Visual SourceSafe) a pak zkopírovat data z tohoto klíče do schránky (například Software\Microsoft\SourceSafe).
 4. V levém podokně klepněte SourceCodeControlProvider.
 5. V pravém podokně poklepejte na ProviderRegKey.
 6. V dialogovém okně Upravit řetězec nahradit celý text do pole Údaj hodnoty obsah do schránky a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Ukončete editor registru.
 8. Vaše žádost o změny se projeví až po restartování.

Vlastnosti

ID článku: 319318 - Poslední aktualizace: 29. dubna 2003 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual SourceSafe 6.0C na těchto platformách
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
  • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB319318 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319318

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com