Rozhraní WMI (Windows Management Instrumentation) nemůže zaregistrovat trvalé příjemce událostí od dynamických tříd

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319322 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ319322
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Může se stát, že rozhraní WMI (Windows Management Instrumentation) systému Windows XP nebude úspěšně registrovat trvalé příjemce událostí. Tyto potíže se týkají výhradně trvalých příjemců událostí, kteří přijímají vnitřní události od dynamicky vytvářených tříd (zprostředkovatel tříd). Poznámka: Tento problém se netýká dočasných příjemců událostí.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix dodávaná společností Microsoft. Tato oprava hotfix je však určená pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Instalujte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud vás tedy uvedené potíže příliš neobtěžují, doporučujeme, abyste počkali na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu obsahovat.

Pokud je k dispozici oprava hotfix ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Pokud zde tento oddíl není uveden, požádejte o poskytnutí opravy hotfix středisko technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft.

Poznámka: Máte-li jakékoli další dotazy nebo je-li třeba vyřešit nějaké potíže, je možné, že pro ně bude nutné vytvořit samostatný požadavek na služby. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft a možnost vytvoření samostatného požadavku na služby naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve formuláři Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení) jsou uvedeny jazyky, v nichž je oprava hotfix k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná oprava hotfix v tomto jazyku není k dispozici.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy by měla mít následující nebo vyšší atributy souborů:
  Datum     Čas  Verze      Velikost  Název souboru
  ---------------------------------------------------------
  9. 4. 2002 14:54:08 5.1.2600.42 407 552 Wmiprvsd.dll
  9. 4. 2002 14:54:08 5.1.2600.42 203 264 Wmiprvse.exe
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o potíže v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 319322 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2008 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsysadmin kbwinxpsp1fix KB319322

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com