Chyba: Zapnutí možnost "Vynutit šifrování protokolu" je nevratné, pokud žádný certifikát

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319349 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
CHYBA Č: 356504 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

SQL Server 2000 clusteru nelze do režimu online Pokud platí všechny následující podmínky:
  • Zapnuta možnost Vynucení Protocol šifrování v Server Network Utility.
  • Přenést serveru clusteru do režimu offline pomocí nástroje Správce clusterů a potom požádat o přenesení serveru clusteru zpět online.
  • Každý uzel clusteru serverů SQL nemá platný certifikát nebo má žádný certifikát.
Následující chybové zprávy jsou zapisovány do protokolu událostí Microsoft Windows NT a protokolu chyb Microsoft SQL Server:
  • Požadováno šifrování, ale žádný platný certifikát byl found.17826 může není nastaven síťovou knihovnu ' Spustí způsobem SSNETLIB'SQL server mohl není zatížit podproces FRunCM
Navíc nelze použít Server Network Utility nebo registru odebrat možnost Vynutit šifrování protokolu.

Příčina

Připojení k virtuálnímu serveru odebrat možnost Šifrování protokolu Force potřebuje server Network Utility. Protože virtuální server je spuštěn SQL Server nelze do režimu online, nelze použít Server Network Utility odebrat možnost Vynutit šifrování protokolu. Ačkoli možnost šifrování je uložen v registru, je nelze zrušit ji ručně, protože soubor kontrolního bodu clusteru automaticky obnoví nastavení.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nainstalujte certifikační server ve stejné doméně jako clusteru serverů SQL a požadavek a nainstalovat platný certifikát v každém uzlu clusteru serverů SQL.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Odkazy

Další informace o instalaci certifikátů v počítači je spuštěn SQL Server v clusteru klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
276553Postupy: Povolení šifrování SSL pro SQL Server 2000 Certificate Server

Vlastnosti

ID článku: 319349 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2006 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbbug kbpending KB319349 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319349

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com