Komunikat o błędzie podczas korzystania z programu Outlook 2002 na usługi terminalowe systemu Windows 2000

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 319517 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy używasz programu Outlook 2002 w systemie Microsoft Windows 2000 Usługi terminalowe, może otrzymać następujący komunikat o błędzie:
Program Outlook nie może poprawnie uruchomić ostatni raz. Uruchamianie Program Outlook w trybie awaryjnym pomogą poprawić lub wyizolować problem z uruchamianiem systemu w kolejność pomyślnego uruchomienia programu. Niektóre funkcje mogą być wyłączone w w tym trybie.

Czy chcesz uruchomić program Outlook w trybie awaryjnym?
Jeżeli Kliknij Tak lub NrUruchamia outlook 2002. Przy następnym uruchomieniu programu Outlook 2002 nie otrzymasz komunikat o błędzie, ale wyświetlany komunikat o błędzie Uruchom program Outlook 2002 po następnym razem. To pętla odbierania komunikat o błędzie co czas uruchamiania programu Outlook 2002 nadal przez czas nieokreślony.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ podklucze są zapisywane w obszarze Elastyczność klucz i Elastyczność klucz nie jest usuwany, jeśli uruchamianie nie powiedzie, badanie w Program Outlook 2002. Jeśli Elastyczność klucza pozostaje pojawi się komunikat o błędzie, którego odwołują się w sekcji "Symptomy" przy następnym uruchomieniu programu Outlook 2002.

Oto przykładowy sposób zapisywania podkluczy w obszarze Elastyczność klucz
HKEY_LOCAL_MACHINE\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
z TermSrvCopyKeyOnce klucz posiadające wartość 0x1 w rejestrze systemu Windows 2000 Usługi terminalowe w jednym z jego podkluczy Elastyczność klucz.

Po uruchomieniu programu Outlook 2002, następujące rejestru tworzony jest klucz:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
UWAGA: Elastyczność klucz dla programu Microsoft Outlook jest nowego w programie Outlook 2002.

Jeżeli nie występują jakiekolwiek problemy Elastyczność klucz jest usuwany. Jeśli jeden z wielu testów, który umożliwia programu Outlook 2002 podczas uruchamiania błędów podklucze są zapisywane w obszarze Elastyczność klucz i Elastyczność klucz nie jest usuwany.

Jeśli podklucz jest usuwany przez program z HKEY_CURRENT_USER (HKCU) klucz rejestru, w szczególności podklucz z rejestru następujące klucz
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
gdy serwer jest w trybie instalacji serwera terminali dane są kopiowane do HKEY_LOCAL_MACHINE (HKLM) klucz rejestru w następującym przykładzie:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
Gdy program próbuje uzyskać dostęp do HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency klucz rejestru ponownie podczas serwera jest serwera terminali Tryb aplikacji i stwierdzi brak, program szuka w lokalizacji HLKM w szczególności w HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency, klucza. Jeśli Elastyczność czy istnieje i ma kluczy TermSrvCopyKeyOnce klucz rejestru, w jednej z podkluczy Elastyczność klucz, Elastyczność klucz jest zapisywane z powrotem do HKCU.

W takim przypadku Elastyczność klucz został zapisany z podkluczy w instalacji serwera terminali tryb. Po serwera terminali powraca do trybu aplikacji serwera terminali Każdy użytkownik ma wpływ, ponieważ program Outlook 2002 zawsze szuka Elastyczność klucz, a zatem powoduje pętli.

Rozwiązanie

Wykonaj następujące kroki, aby rozwiązać ten problem:
  1. Zamknij program Outlook 2002 na konsoli (na terminalu Usługi).
  2. W usługach terminalowych systemu Windows 2000 kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk Uruchom.
  3. W polu Otwórz wpisz regedit, i następnie kliknij przycisk OK.
  4. Odszukaj i usuń następujący klucz rejestru:
    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
  5. Na Plik menu, kliknij przycisk Zakończ Aby zamknąć Edytor rejestru.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje o bezpiecznym tryb w programie Outlook 2002, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
298838Komunikatu o błędzie: nie można uruchomić poprawnie ostatniego "Outlook"
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące różnych trybów w usługach terminalowych systemu Windows 2000 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
306626W jaki sposób Aby zainstalować usługi terminalowe w trybie serwera aplikacji w systemie Windows 2000

Właściwości

Numer ID artykułu: 319517 - Ostatnia weryfikacja: 11 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbregistry kbstartprogram kberrmsg kbprb kbmt KB319517 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:319517

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com