Outlook 2002'yi Windows 2000 Terminal Hizmetleri kullandığınızda bir hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 319517 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook 2002, Microsoft Windows 2000 Terminal Hizmetleri kullandığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Outlook son kez düzgün başlatılamadı. Başlangıç Outlook'u güvenli modda düzeltin veya program başlatabilmeniz için bir başlatma sorunu yalıtmak yardımcı olur. Bu modda bazı işlevler devre dışı bırakılabilir.

Outlook'u güvenli modda başlatmak istiyor musunuz?
Evet veya Hayır ' ı tıklatırsanız, Outlook 2002'yi başlatır. Outlook 2002'de, bir sonraki başlatışınızda hata iletisini alırsınız, ancak, Outlook 2002 bundan sonra başlattığınızda hata iletisi almıyorsunuz. Bu döngü, Outlook 2002'ı başlattığınızda hata iletisi her zaman alma sonsuza kadar devam eder.

Neden

Bu sorun, alt anahtarı altındaki Resiliency yazılır ve Outlook 2002'de sınama başarısız bir başlangıç varsa, Resiliency anahtarı silinmedi oluşur. Resiliency anahtarının kalırsa, Outlook 2002 bir sonraki başlatışınızda "Belirtiler" bölümünde başvurulan bir hata iletisi alırsınız.

Alt anahtarları altında Resiliency anahtarının nasıl yazılır, bir örnek aşağıdadır
HKEY_LOCAL_MACHINE\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
Windows 2000 Terminal Hizmetleri Resiliency</a0> anahtarının altında bir alt anahtarlarından birinde kayıt defterinde bir değeri 0x1 sahip TermSrvCopyKeyOnce anahtarla.

Outlook 2002 başlatıldığında, aşağıdaki kayıt defteri anahtarı oluşturulur:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
Not: Resiliency anahtar için Microsoft Outlook, Outlook 2002 için yenidir.

Herhangi bir sorunla karşılaşıyorsunuz, Resiliency anahtarı silinir. Outlook 2002 Başlangıç sırasında yaptığı sınamaları pek çok biri başarısız olursa, alt anahtarlar, Resiliency anahtarının altında yazılır ve Resiliency anahtarı silinmedi.

Bir alt anahtar özellikle aşağıdaki kayıt defteri anahtarından alt anahtarı (HKCU) HKEY_CURRENT_USER kayıt defteri anahtarından bir program tarafından silinirse
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
Sunucu, Terminal Server yükleme modunda çalışırken, aşağıdaki örnekte olduğu gibi <a1>HKEY_LOCAL_MACHINE (HKLM)</a1> kayıt defteri anahtarına veriler kopyalanır:
HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
Program, sunucu, Terminal Server uygulama modunda ve eksik bulduğu HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency kayıt defteri anahtarını yeniden erişmeye çalıştığında, program HLKM konumu, özellikle HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency, anahtarı arar. Resiliency</a0> anahtarı yoktur ve TermSrvCopyKeyOnce kayıt defteri anahtarının alt anahtarlarını Resiliency anahtarının altında Resiliency anahtarının HKCU için yeniden yazıldı.

Bu durumda, Resiliency anahtarının alt anahtarlardaki Terminal Server yükleme sırasında ile yazılmış modu. Terminal server, Terminal Server uygulama moduna geri gider sonra Outlook 2002 her zaman Resiliency anahtarı arar ve bu nedenle döngü neden olur çünkü her kullanıcı etkilenecektir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için şu adımları izleyin:
  1. Konsolunda (Terminal Hizmetleri üzerinde) Outlook 2002'yi kapatın.
  2. Windows 2000 Terminal Hizmetleri, Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
  3. Aç kutusuna regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  4. Bulun ve aşağıdaki kayıt defteri anahtarını silin:
    HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\Terminal Server\Install\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Resiliency
  5. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak için Çık ' ı tıklatın.

Daha fazla bilgi

Outlook 2002'de güvenli mod hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
298838Hata iletisi: "Outlook'un doğru son saati başlatma başarısız oldu"
Windows 2000 Terminal Hizmetleri farklı bir modda hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
306626Windows 2000'de Terminal Hizmetleri'ni Uygulama Sunucusu Modunda Yükleme

Özellikler

Makale numarası: 319517 - Last Review: 28 Temmuz 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbregistry kbstartprogram kberrmsg kbprb KB319517 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:319517

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com