Pokud vlastnosti Linkmaster nebo Linkchild používají pole s desetinnou hodnotou, jsou v dílčí sestavě nebo dílčím formuláři vráceny nesouvisející řádky (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319547 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Tento článek se vztahuje k databázi Microsoft Access (.mdb) a projektu Microsoft Access (.adp).

Střední: Vyžaduje základní dovednosti v oblasti maker, kódování a práce v různých prostředích.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vlastnost LinkMaster nebo vlastnost LinkChild používá pole Typ dat Decimal a tabulky propojeny prostřednictvím ODBC mohou být vráceny nesouvisející řádky v podformuláři nebo podsestavě.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud není nastavena oddělovač desetinných míst tečku (.) pomocí ovládacího panelu Místní možnosti.

Řešení

Tento problém byl vyřešen v nejnovější verzi aktualizace Jet. Další informace o způsobu získání nejnovější verze databázového stroje Jet 4.0 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
239114Jak: Získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro databázový stroj Microsoft Jet 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl vyřešen v nejnovější verzi aktualizace Jet.

Vlastnosti

ID článku: 319547 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
  • Microsoft Access 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB319547 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319547

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com