Sadu Multilingual User Interface Pack systému Windows XP nelze instalovat z dlouhé cesty (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319598 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Instalace dalších jazyků Windows XP vícejazyčným uživatelským rozhraním z velmi dlouhé zdrojové cesty (více než 105 znaků) pro dokončení instalace, ale jazyk pravděpodobně není nainstalována. V tomto případě jsou podobné poslední položky v souboru Muisetup.log:
LOG: Příkazový řádek: /s /r /i 0407 MUISetup.exe

Chyba: CopyFile se nezdařila: C:\WINDOWS\system32\MUI\0407\HHCTRLUI.DLL
Data nejsou platná.

LOG: Multilingual soubory "0407" je úspěšně nainstalována.
LOG: Multilingual soubory "0407" je úspěšně odinstalována.
LOG: Při kopírování souborů.
Poznámky příkazového řádku a ID jazyka (v tomto příkladu 0407 pro němčinu) se může lišit v závislosti na možnosti instalace, které používáte.

Příčina

Multilingual User Interface Pack instalační program je omezena na cestu maximální délku 128 znaků pro některé soubory. V tomto případě je úplná cesta k souboru Hhctrlui.dll ve zdrojové složce instalace delší než 128 znaků. Úplnou cestu k souboru Hhctrlui.dll v umístění instalace, včetně názvu souboru nesmí být delší než 128 znaků.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size  File name
  -----------------------------------------------------
  01-Apr-2002 15:12 5.1.2600.41 84,992 Muisetup.exe
				

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, ujistěte se, že délka cesty ke zdrojovým souborům instalace je menší než 105 znaků.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 319598 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbshell kbwinxpsp1fix KB319598 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319598

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com