Mezipaměti relace SSL je vyprázdněna a několik minut po spuštění počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319613 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Několik minut po spuštění počítače a přihlášení úplné handshake protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) mohou provádět znovu při aktualizaci zabezpečené stránky (stránky používající protokol HTTPS) v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 v systému Windows XP. Toto chování můžete zobrazit zobrazením trasování v síti.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože mezipaměti relace SSL je vyprázdněna neočekávaně. Mezipaměti relace SSL je spravován Schannel.dll, který je hostitelem proces Lsass.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size   File name
  ------------------------------------------------------
  04-Apr-2002 12:10 5.1.2600.41 136,704 Schannel.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 1.

Další informace

Použijete-li SSL3 nebo Transport Layer Security (TLS), plný handshake probíhat pouze v případě:
 • Vytvoříte počáteční připojení SSL k serveru.
 • Časový limit relace SSL vypršel. Můžete řídit pomocí ClientCacheTime hodnotu registru.Další informace o této hodnoty registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  247658Jak konfigurovat server protokol SSL (Secure Sockets Layer) a prvky mezipaměť klienta
K tomuto problému dochází pouze jednou po spuštění počítače. Všimněte si, že pouze SSL3 a TLS podporují ID relace, které povoluje relace SSL, chcete-li pokračovat bez provedení úplné handshake. ID relace je část zprávy CLIENT HELLO.

Vlastnosti

ID článku: 319613 - Poslední aktualizace: 27. září 2005 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsecurity kbwinxpsp1fix KB319613 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319613

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com