İki farklı IEEE 1394 bağdaştırıcıya bağlı olan iki dijital video kayıt cihazı ile ilgili sorunlar

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 319739 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Iki farklı ınstitute of Electrical and Electronics Engineering (IEEE) 1394 bağdaştırıcıları için iki dijital video kameralar bağlanmak ve bu da kamera modunu çalıştırmakta olduğunuz, bilgisayara eklediğiniz ilk bir kamera çalışır doğru olabilir, ancak ikinci kaydedicideki düzgün çalışmayabilir. Movie Maker'da iki olan kameralar arasında geçiş yapmak, mümkün olabilir, ancak yalnızca bir ilk kamera resim alma olanağınız olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:
   Date         Time    Version       Size    File name
   ----------------------------------------------------
   10-Apr-2002  16:34   5.1.2600.42   46,464  61883.sys
				

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows XP Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Her IEEE 1394 bağdaştırıcı için bir dijital video kamera, bir sınırlama yoktur. Bu nedenle, tek bir IEEE 1394 denetleyicisi iki kameralar desteklenen IEEE 1394 veri yolu üzerindeki sınırlı miktarda ISOCH veriler için kullanılabilir bant genişliği yok. Bu tasarım sınırlamasından olduğunu ve desteklenmediğini unutmayın. Bazı farklı kameralar birleşimlerini belirli Bu senaryoya göre işe yarayabilir, ancak Microsoft, bu yapılandırma başarılı bu kullanılmasını garanti edemez ve bu yapılandırma desteklenmiyor.

Özellikler

Makale numarası: 319739 - Last Review: 27 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbmm kbwinxpsp1fix KB319739 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:319739

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com