Rozpoznávání neaktivní brány není při selhání převzato přenosem UDP alternativní bránou (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319778 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přenosy UDP (User Datagram Protocol) uživatele může selhání není alternativní bránu. Místo toho může pokračovat k pokusu o připojení prostřednictvím první brány. Tento problém může dojít, pokud klient systémem Windows XP je nakonfigurován pomocí dvou nebo více výchozích bran. Při spuštění počítače a první brány je k dispozici, přenosy TCP (Transmission Control Protocol) správně selhání alternativní brány a připojí úspěšně, přestože přenosy UDP pravděpodobně nikoli.

Příčina

Algoritmu rozpoznání mrtvé brány pro systém Windows je určen k selhání celého klienta na alternativní bránu při selhání relací TCP 25 procent alternativní bránu. BEZE není zcela přepněte brány alternativní Pokud neexistují žádné existující relace TCP a pouze nové relace TCP přes selhávají.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date    Time  Version   Size   File name
  -------------------------------------------------
  02-Apr-02 19:13 5.1.2600.41 310,000 Tcpip.sys
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Další informace o příbuzných tématech naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
128978Mrtvý rozpoznávání brány v protokolu TCP/IP pro Windows NT
171564TCP/IP mrtvé brány Detection algoritmus aktualizované WINDOWSNT
Další informace můžete získat z RFC 816 "poruchy izolace a obnovení. Informace o získání RFC naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
185262Jak získat Request for Comments dokumenty z Internetu

Vlastnosti

ID článku: 319778 - Poslední aktualizace: 21. května 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbnetwork kbwinxpsp1fix KB319778 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319778

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com