Birçok derlemeler başvuran bir yanıt dosyası kullandığınızda, Visual Basic .NET derleyici hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 319976 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Birçok derlemeler başvuran bir <a1>yanıt</a1> (.rsp) dosyası ile bir komut isteminden derlemek için Visual Basic .NET derleyici (VBC.exe) kullandığınızda, derleme mümkün olmayabilir ve (veya benzer bir) aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Vbc: komut satırı hata BC2017: Kitaplık 'c:\windows\microsoft.net\framework\v1.0.3705\temporary asp.net files\vbwebapp\093b8894\b238cf87\assembly\dl\c0d82e1f\043d' bulunamadı
Vbc: önemli hata BC2000: derleyici başlatma beklenmedik biçimde başarısız oldu: dosya adı, dizin adı veya birim etiketi sözdizimi yanlış.
Örneğin, bir komut isteminde aşağıdaki komutu kullanırsanız bu sorun oluşabilir:
VBC.EXE /@response_file.rsp
Not: Visual Studio IDE / @ seçeneği kullanılamaz. Bu seçenek, yalnızca komut isteminden derlerken kullanılabilir. Bu program aracılığıyla değiştirilemez. Bu sorun, bir komut satırı derleyici bu uygulamaların kullandığı için Microsoft ASP.NET uygulamalarıyla ortaya olasılığı daha yüksektir.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Visual Studio. NET'in en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
837234Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'de düzeltilen hataların listesi

Düzeltme bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version   Size   File Name
  --------------------------------------------------
  04-Apr-2003 06:50 7.0.9687.0 712,704 Vbc.exe

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Visual Studio .NET 2002 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 319976 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Basic .NET 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbvs2002sp1sweep kbvs2002sp1fix kbbug kbfix kbqfe KB319976 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:319976

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com