Kuidas konfigureerida vaikimisi dokumendi Internet Information Services

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 320051 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Me soovitame tungivalt, et kõik kasutajad uuendada seda Microsoft Internet Information Services (IIS) versiooni 7.0 töötab Microsoft Windows Server 2008. IIS 6.0 suurendab märgatavalt veebiinfrastruktuuri turvalisust. IIS-i turvalisusega seotud teemade kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
IIS 7.0 kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.IIS.net/default.aspx?tabid=1
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas juhendavas artiklis kirjeldatakse, kuidas konfigureerida vaikimisi dokumendi Internet Information Services (IIS) 5.0.

Vaikimisi dokument on fail, mis on saadetud Web server, kui ta saab taotluse jaoks on Uniform Resource Locator (URL) määratud faili nimi (nt http://MyWebSite). Dokumendi saab veebisaidi ja indeks leheküljed, kus kuvatakse saidi või kausta sisu loendit hüperteksti kodulehekülg.

Saate konfigureerida veebisaidi või kausta dokumendi vaikesätted. Saate määrata rohkem kui ühe vaikimisi dokumendi Web saidi või kausta. IIS-i otsib ja pakub vaikimisi dokumentide loendis näidatud järjestuses. IIS-i tagastab esimese dokumendi, mille leiab. Kui nimekirja esimene dokument pole saadaval, kuvatakse server järgmise dokumendi loendis. Kui vastet ei leitud kausta sirvimine aktiveeritakse selle saidi või kausta, IIS-i kausta otsingutulem tagastab. Kui kausta sirvimine on aktiveeritud, IIS naaseb "HTTP 403 - keelatud" veateate brauser.

Vaikimisi dokumendi nimede näited Default.htm, Default.asp, Index.htm ja Index.html.

Kuidas konfigureerida vaikimisi dokumendi

IIS-i konfigureerimiseks dokumendi vaikesätted:
 1. Käivitage Internet Services Manager või alustada on Microsofti halduskonsooli (MMC) mis sisaldab IIS-i lisandmoodul.
 2. Paremklõpsake veebilehel, virtuaalse kausta või kausta, mille soovite konfigureerida, ja seejärel klõpsake dokumendi vaikesätted Atribuudid.
 3. Klõpsake selle Dokumendid vahekaart.
 4. Märkige selle Lubade kasutada vaikimisi dokumendi Märkige ruut. See muutub vaikimisi dokumendi käsitsemise veebisaidi, virtuaalne kaust või valitud kausta.
 5. Uus vaikimisi dokumendi lisamiseks:
  1. Klõpsake nuppu Lisada.
  2. Aastal ning Kasutatava dokumendi nime. Tippige nimi vaikimisi dokumendi, mida soovite lisada (näiteks tüüp Index.htm), ja seejärel klõpsake nuppu Ok.

   MÄRKUS: Veenduge kindlasti, et uus vaikimisi dokument, mida lisada nimi vastab tegelikule dokumendi vaikefaili nimi. Samuti veenduge, et fail on olemas veebilehe sisu kausta.
 6. Otsi et prioriteet muutmiseks klõpsake dokumenti, mida soovite teisaldada ja seejärel klõpsake selle Üles või Alla nupp dokumendi liikumiseks loendis soovitud asukohta.
 7. Vaikimisi dokumendi eemaldamiseks klõpsake dokumenti, mida soovite eemaldada, ja seejärel klõpsake nuppu Eemalda.
 8. Klõpsake nuppu Ok, ja seejärel sulgema Internet Services Manager või selle IIS-i lisandmoodul.

Tõrkeotsing

Tõrkeotsingu probleemid dokumendisätteid IIS-i kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artiklite kuvamiseks järgmisi artiklinumbreid:
247677Tõrketeade: 403,2 keelatud: Loe juurdepääs keelatud
185380 "Kataloogi nimekirja keelatud" veebisaidi sirvimisel

Viited

IIS-i kohta lisateabe saamiseks vaadake IIS-i dokumentatsioonist. Kui IIS on arvutisse installitud, käivitage Microsoft Internet Explorer, tippige järgmine aadress väljale aadress ja vajutage sisestusklahvi ENTER:
http://localhost/iisHelp/
Või Vaata IIS dokumentatsioon järgmist Microsofti veebisaiti:
http://technet.microsoft.com/en-us/windowsserver/2000/bb735392.aspx

Atribuudid

Artikli ID: 320051 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Märksõnad: 
kbhowtomaster kbmt KB320051 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 320051

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com