Konfigurovanie predvoleného dokladu v internetových informačných služieb

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 320051 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Dôrazne odporúčame všetkým užívateľom upgradovať na Microsoft Internet Information Services (IIS) verzie 7.0 so systémom Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazne zvyšuje Web infraštruktúru zabezpečenia. Pre viac informácií o témach zabezpečenia IIS nájdete na nasledovnej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Ďalšie informácie o súčasti IIS 7.0, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.IIS.net/default.aspx?Tabid=1
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento podrobný článok popisuje konfigurovanie predvoleného dokladu v Internet Information Services (IIS) 5.0.

Predvolený dokument je súbor, ktorý je odoslaný na webový server keď obdrží žiadosť pre Uniform Resource Locator (URL) ktoré neurčuje názvu súboru (napríklad http://MyWebSite). Predvolený dokument môže byť Hlavná stránka webovej lokality alebo index stránky zobrazujúce hypertextové výpis obsahu lokality alebo priečinok.

Môžete nakonfigurovať predvolené nastavenie dokumentu pre lokalitu www alebo priečinok. Môžete zadať viac než jeden predvolený dokument na lokalitu www alebo priečinok. IIS vyhľadáva a ponúka dokumenty v poradí, v akom sú uvedené. IIS vráti prvý dokument, ktorý nájde. Ak prvý dokument v zozname je k dispozícii, server zobrazí ďalšiu predvoleného dokladu v zozname. Ak je nájdená žiadna zhoda a prehliadanie priečinkov je aktivovaný pre túto lokalitu alebo priečinka, IIS vráti zoznam priečinkov. Ak prehliadanie priečinkov nie je aktivovaná, IIS vráti hlásenie "Chyba HTTP 403 - Forbidden" do prehliadača.

Predvolené názvy dokumentov príklady Default.htm, Default.asp, Index.htm a Index.html.

Ako nastaviť predvolený dokument

Konfigurovať predvolené nastavenie dokumentu v IIS:
 1. Spustite nástroj Správca služby Internet, alebo spustiť Microsoft Management Console (MMC) obsahujúci modul snap-in IIS.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši webová lokalita, virtuálny priečinok alebo priečinok ktorého predvolené nastavenie dokumentu chcete konfigurovať, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Kliknite na tlačidlo Dokumenty kartu.
 4. Kliknutím vyberte možnosť Povoliť predvolený dokument začiarkavacie políčko. To zmení na predvoleného dokladu manipuláciu pre webovú lokalitu, virtuálny priečinok alebo priečinok, ktorý ste vybrali.
 5. Pridať nový predvolený dokument:
  1. Kliknite na tlačidlo Pridať.
  2. V Predvolený názov dokumentu Zadajte názov predvoleného dokladu, ktorý chcete pridať (napríklad typ Index.htm), a potom kliknite na tlačidlo ok.

   POZNÁMKA: Uistite sa, či názov nového predvoleného dokladu, ktorý pridáte zhoduje meno skutočné východiskový dokument súboru. Skontrolujte tiež, či súbor existuje v priečinku vhodné obsahu na webe.
 6. Zmeniť vyhľadávanie poradí priority, kliknite na dokument, ktorý chcete presunúť, a potom kliknite na tlačidlo Hore alebo Nadol tlačidlo presunúť dokument na pozíciu v zozname, ktorý chcete.
 7. Chcete odstrániť predvolený dokument, kliknite na dokument, ktorý chcete odstrániť, a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť.
 8. Kliknite na tlačidlo ok, a potom ukončite Internet Services Manager alebo IIS modulu.

Riešenie problémov

Ďalšie informácie o riešení problémov s nastavením dokumentu v službe IIS nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
247677 Chybové hlásenie: 403.2 zakázané: zakázaný prístup na čítanie
185380 "Adresár zoznam bol odmietnutý" pri prehliadaní webu

Odkazy

Ďalšie informácie o službách IIS nájdete v dokumentácii aplikácie IIS. Ak IIS je nainštalovaný v počítači, spustite program Microsoft Internet Explorer, zadajte adresu do poľa adresa a potom stlačte kláves ENTER:
http://localhost/iisHelp/
Alebo zobraziť dokumentáciu služby IIS na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://technet.Microsoft.com/en-US/windowsserver/2000/bb735392.aspx

Vlastnosti

ID článku: 320051 - Posledná kontrola: 1. decembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Kľúčové slová: 
kbhowtomaster kbmt KB320051 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 320051

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com