Virüsten koruma yazılımı, Web depolama sistemi SharePoint Portal Server 2001 ve SharePoint Portal Server 2003'te taramasını rasgele hataları oluşabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 320111 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft SharePoint Portal Server 2001 veya <a2>Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003</a2> ve <a4>Microsoft Exchange Server bilgi deposu SharePoint Portal Server portal dosyaları depolamak için kullandığı dosyaları taramak için virüsten koruma yazılımı'nı kullandığınızda, (ancak bununla sınırlı olmamak üzere) benzer hata iletileri alabilirsiniz aşağıdaki:
Onay çıkış hatası

Belge, (0x80040e92) hatası nedeniyle, teslim.:
Bu hata için hiçbir açıklama bulunmadı.
-VEYA-
Onay-hatası

Iade etmeye çalıştığınız belge şu anda kullanımda.

Neden

Bu davranış, virüsten koruma yazılımı, dosya ve klasörleri tarama dosyaları sık sık kilitler ve SharePoint Portal Server bu çeşitli öngörülemeyen sonuçlar doğurabilir nedeniyle oluşabilir.

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, virüsten koruma yazılımını aşağıdaki klasör ve dosya taraması yapmaz şekilde yapılandırın:
 • Drive:Portal Server \Program Files\SharePoint
 • Drive:\Program depolama sistemi
Burada Drive: SharePoint Portal Server yüklü olan sürücü harfidir.

Not Bu sürücü genellikle C sürücüsüdür.

Ayrıca, dikkate almalısınız:
 • M sürücüsü takılı durumda, bu sürücüyü tarama exclude gerekir. Ek bilgi için bu yapılandırma hakkında bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  294312Yüklenebilir dosya sistemi sürücüsünü ve Microsoft Web depolama sistemi
 • Verileri başka bir konuma yükleme işlemi boyunca girdiyseniz, bu yerleşime de dışarıda bırakmak gerekir.
 • Microsoft SharePoint Portal Server 2003 kullanıyorsanız ve Service Pack 1 (SP1) uygulayın, aşağıdaki klasörü Anti-Virus tarama exclude gerekir:
  Drive:Windows\Temp\Frontpagetempdir
  SP1 yükledikten sonra onu büyük dosyaları yükler SharePoint Portal Server 2003 bu klasörü kullanır.
Bu seçenekleri yapılandırmak için <a0></a0>, virüsten koruma yazılımınızın belgelerine bakın veya virüsten koruma yazılımı üreticisine başvurun. P1'e başvurma konusunda bilgi için, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki uygun makale numarasını tıklatın:
65416Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, A-K

60781Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, L-P (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

60782Donanım ve yazılım satıcıları iletişim bilgileri, Q-Z
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
287309Hata iletisi: işlem, başka bir işlem tarafından kullanıldığından dosyaya erişemiyor
263908EcReplFolderMessagesUnpack kilitlenme bilgileri depolamak
317482Exchange 2000 Server Service Pack 1'i yükledikten sonra bilgi deposu başlatılamıyor
318627Virüs API, SharePoint Portal Server'da çalışmıyor

Özellikler

Makale numarası: 320111 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SharePoint Portal Server 2001
 • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpending kbprb KB320111 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:320111

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com