Windows Media Player 7 özelleştirme işlemi, Windows Millennium Edition'da DRM istemci keser

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 320150 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Millennium Edition (Windows Me) Windows Media Player 7.0 (sürüm 7.00.00.1440) kullandığınızda, player lisans sürüm 2.2 için özelleştirme sonra edinin değil ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Digital Rights Management bileşeninde, BIR sorun oluştu. Ürün desteği, bu uygulama için başvurun.
Not C00D2751 hata kodudur.

Neden

Özelleştirme sırasında uygulama, bilgisayarınıza bir güvenlik güncelleştirmesi'ni yükler Microsoft özelleştirme hizmetin kurar. Özelleştirme, paketlenmiş dosyayı çalmaya çalıştığınızda oluşabilir.

Uygulama, Windows Media lisans, lisans isteyen uygulamanın sertifikayı inceler hizmeti için lisans isteği gönderir. Uygulamasının dijital sağ Yönetimi (DRM) bileşeni individualized, Windows Media lisans hizmeti, lisans vermek reddeder. Windows Media lisans hizmeti, yalnızca individualized Oynatıcılar için lisanslar verecek ilkedir.

Uygulama yükseltilmesi gereken uygulama size bildirir. Kabul ediyorsanız, bir güvenlik yükseltmesi uygulama DRM bileşeni kişiselleştirmek için sağlanmıştır.

Windows Media Player 7.00.00.1440, individualized önce bir sürüm 7 lisans hiçbir zaman alır, Windows Me üzerinde DRM istemci özelleştirme işlemi sonlandırır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Media Player 9 Series edinin. <a0>Windows</a0> Media Player'ın en son sürümünü Windows Me için aşağıdaki Microsoft Web sitesinden elde:
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/player/9series/default.aspx
.

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows Media Player 7 artık desteklenmiyor. Ayrıca, bu sorun, Windows Media Player 7.1 (sürüm 7.01.00.3055) yükselterek çözümlenemiyor.

Microsoft Destek Ömrü ilkesi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/lifecycle

Özellikler

Makale numarası: 320150 - Last Review: 24 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Player 7.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows Media Player 7.1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdswmm2003swept kbprb KB320150 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:320150

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com