JAK: Použití příkazu TSSHUTDN na vypnutí terminálového serveru v systému Windows 2000 Terminal Services

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 320188 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje, jak použít příkaz tsshutdn příkaz Vypnout počítač se systémem Windows 2000 Terminal Services.

Použít příkaz tsshutdn příkaz k vypnutí a restartování terminálového serveru. Pokud tak učiníte, jsou uživatelé upozorněni, že budou ukončeny jejich relace a server je vypnut kontrolovaným způsobem. Společnost Microsoft doporučuje použít příkaz tsshutdn namísto příkazu Vypnout možnost v Spustit nabídka k vypnutí terminálového serveru. Pokud použijete Vypnout možnost v Spustit nabídka, uživatelé nejsou upozorňováni před ukončení svých relací a jejich může dojít ke ztrátě dat v klientském počítači.

POZNÁMKA:: Musíte být správce nebo člen skupiny Administrators, použití příkaz tsshutdn.

Přehled příkazu Tsshutdn

Na příkaz tsshutdn příkaz používá následující syntaxi:
příkaz tsshutdnprodleva_čekání [ / Server:název_serveru] / reboot/delay/powerdown:log_off_delay /v
Můžete použít následující parametry, které se příkaz tsshutdn příkaz:
 • prodleva_čekání: Použijte tento parametr určuje dobu čekání (po jsou uživatelé upozorněni) po které uživatelé odhlášeni ze svých relací. Ve výchozím nastavení je 60 sekund.
 • / Server:název_serveru: Použijte tento parametr určuje terminálový server, který chcete vypnout. Pokud tento parametr vynecháte, aktuální terminálový server vypnut.
 • / reboot: Pomocí tohoto parametru lze vypnout a restartovat terminálový server po ukončení relace klienta.
 • / powerdown: Tento parametr použijte vypnutí terminálového serveru (je-li počítač podporuje vylepšené řízení spotřeby).
 • / delay:log_off_delay: Použijte tento parametr určuje dobu čekání (po jsou uživatelé odhlášeni ze svých relací) po ukončení které všech procesů a vypnutí terminálového serveru. Výchozí nastavení je 30 sekund.
 • /v: Tento parametr použijte k zobrazení informací o akcích, které jsou provedeny při spuštění tohoto příkazu.

Příklady

Následující příklady popisují použití příkaz tsshutdn vypnutí terminálového serveru:
 • Ukončete všechny klientské relace 60 sekund po oznámení a pak vypnut aktuální terminálový server 30 sekund po všech uživatelé odhlášeni, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
  tsshutdn /v
  Uživatelům se zobrazí následující zpráva:
  Systém bude vypnut za 60 sekund.
 • Ukončete všechny klientské relace 5 minut po oznámení, vypnutí a restartování terminálového serveru 1 minutu po všech uživatelů odhlášeni, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
  tsshutdn 300/reboot /delay:60 /v
  Uživatelům se zobrazí následující zpráva:
  Probíhá vypnutí systému do 300 sekund.
 • Ukončete všechny klientské relace 2 minuty po oznámení, vypnutí a restartování terminálového serveru s názvem "server8" 20 sekund po všech uživatelů odhlášeni, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
  tsshutdn 120 /server:server8 /delay:20 /v
  Uživatelům se zobrazí následující zpráva:
  Probíhá vypnutí systému do 120 sekund.

Odkazy

Další informace o příkaz tsshutdn příkaz, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc725766.aspx

Vlastnosti

ID článku: 320188 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB320188 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:320188

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com