Použití služby DSAccess v hraniční síti s bránou firewall vyžaduje nastavení klíče registru (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 320529 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ve výchozím Directory (DSAccess) použije Internet ICMP Control Message Protocol () každý server, který se připojuje k testování. Tato akce slouží k určení, zda je server k dispozici. Ve scénáři obvodové sítě brány firewall neexistuje žádné připojení ICMP mezi systémem Exchange 2000 server a řadiče domény. (Obvodové síti je také známé jako DMZ, demilitarizovaná zóna a sledovaná podsíť.) Tato situace způsobí Directory Access odpovědět jako Pokud každý řadič domény není k dispozici. Adresáře přístup zahodí topologií staré a nové zjišťování topologie často provádí. Toto chování ovlivňuje výkon serveru. Můžete vypnout ping Directory Access vytvořením klíče registru pro implementaci systému Windows protokolu LDAP (wLDAP).

Další informace

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.
Následující klíč registru řídí protokol ping:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeDSAccess\LdapKeepAliveSecs
Pokud klíč registru neexistuje, Directory použije protokol ping wLDAP. Pokud již existuje klíč registru nebo vytvořte klíč, nastavte hodnotu REG_DWORD 0 (nula). Pouze hodnotu 0 vypne protokol ping pro všechny LDAP připojení Directory Access. Pro tento klíč registru nejsou podporovány jiné hodnoty než 0.

Poznámka: Muset restartovat všechny služby Tato změna registru se stanou efektivní.

Upozornění: Upravit registr přímo, pokud nemáte žádné alternativní nepoužívejte editor registru. Editory registru obchází standardní zabezpečení poskytované nástroje pro správu. Tyto zabezpečení zabránit zadávání konfliktní nastavení nebo nastavení, která jsou pravděpodobně snížit výkon či poškodit systém. Úpravy přímo v registru může mít vážné neočekávané následky, které mohou zabránit spuštění systému a vyžadují přeinstalovat server Exchange 2000. Konfigurovat nebo přizpůsobit Exchange 2000 používat programy v Ovládacích panelech nebo konzola Microsoft Management Console (MMC) je to možné.

Poznámka: Můžete ručně nakonfigurovat Directory Access ve Správci systému Exchange pomocí Directory Access kartě stránky Vlastnosti serveru. Musí však nakonfigurujte server, zatímco není v obvodové síti. Po provedení ruční konfigurací můžete umístit server v obvodové síti. Nastavení klíče registru uvedené v tomto článku je však stále zapotřebí pro Directory Access funkci.

Další informace o použití tohoto klíče registru v obvodové síti klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
320228Použití hodnoty registru DisableNetLogonCheck (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 320529 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB320529 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:320529

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com