Номер статті: 320820 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткової інформації зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Речі, які ви повинні знати, перш ніж ви за допомогою програми архівації

Те, що відносяться до резервної копії

Якщо ви хочете створити архівувати вашого комп'ютера, рекомендовано створити архівувати всіх даних на комп ' ютері, у тому числі дані стану системи. До даних стану системи належать реєстр, база даних реєстрація події класів COM+, файли захисту файлів Windows і файли завантаження. Ви можете архівувати лише дані стану системи на локальному комп'ютері. Не можна архівувати дані стану системи на віддаленому комп'ютері.

Те, що не підтримується

Якщо ви за допомогою програми архівації у Windows XP Home Edition, автоматичного Відновлення системи (ASR) не є компонент. Ви можете використовувати поточну версію Windows XP Home Edition для запуску процесу настроювання для ASR, але ви не можете завершити процес.Щоб отримати додаткові відомості про помилки, які виникають при спробі використовувати функцію ASR з Windows XP Home Edition клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302700Відображається протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби скористатися перевагою майстром відновлення автоматизована система

Том міркування

За допомогою програми архівації для резервного копіювання і відновлення даних на томи FAT16, FAT32 або NTFS. Однак, якщо ви архівувати даних на Том NTFS, яка використовується в Windows XP, радимо, відновлення даних на Том NTFS, який використовується у Windows XP. Якщо ви цього не зробите, ви можете втратити дані і деякі властивості файлів і папок.

Деякі файлові системи підтримують не всі функції інших файлових системний інтегратор. Наприклад, такі функції будуть втрачені, якщо ви архівувати даних на Том NTFS, яка використовується в Windows XP а потім відновити дані ЖИРУ Том чи Том NTFS, який використовується у Windows NT 4.0:
 • Дозволи
 • Шифрування настройки файлової системи (EFS)
 • Відомості дискових квот
 • Відомості про підключені диски
 • Відомості про зовнішні пул носіїв поштових скриньок
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується сценарій виконання програми архівації, яка входить до установки за промовчанням Windows XP, але не з установки за промовчанням Windows XP Home Edition. Однак, у Valueadd папка Windows XP Home Edition закупили входить архівації. Таким чином, щоб за допомогою програми архівації у Windows XP Home Edition, інсталюйте його.Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити резервної копії утиліта для Windows XP Home Edition, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302894сценарій виконання програми архівації для резервного копіювання файлів і папок у Windows XP Home Edition

Як створити архівувати файлів і папок за допомогою програми архівації

Після інсталяції програми архівації із компакт-диска, виконайте такі інтерактивні елементи для створення резервної копії файлів і папок.

Для того, щоб створити архівувати файлів і папок, вам потрібно увійти до комп'ютера як адміністратор або користувач, який входить до групи адміністраторів.
http://support.Microsoft.com/GP/Admin
Примітка. Наступні кроки пояснюють, як створити архівувати вручну за допомогою архівації. Також можна створити архівувати за допомогою резервного копіювання та відновлення майстра. Проте кроки буде дещо відрізняється від тих, що наведені в цьому розділі.
 1. Запустіть програму архівації та виберіть файли та папки, які потрібно архівувати.
  1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Аксесуари, наведіть вказівник на пункт Системні інструментиа потім натисніть кнопку архівувати.
  2. Натисніть кнопку Розширений режим.

   Примітка. Якщо до майстра архівації й відновлення починається, утиліта працює в режимі майстра. Можна клацнути очистити в Завжди запускати в режимі майстра Установіть прапорець а потім перезавантажте програму архівації. Якщо ви продовжуєте використовувати до майстра архівації й відновлення, ваші інтерактивні елементи будуть незначно відрізнятися за те, що зазначено в цій процедурі.
  3. Натисніть на архівувати вкладки.
  4. На в Робота меню, натисніть Нові.
  5. Установіть прапорці поряд із дисками, які потрібно архівувати. Якщо потрібно вибрати певні файли або папки, розгорніть дублювання диска, де ці файли або папки розташовані. Установіть прапорці поряд із файлами або папками, які потрібно архівувати.
 2. Виберіть на система стеження за станом прапорець, який знаходиться під Мій комп’ютер-зразок в області переходів.
 3. Якщо на Місце збереження резервної копії список доступних, виберіть місце збереження резервної копії, які потрібно використовувати.

  Примітки
  • Якщо ви вибрали Файл на цьому етапі введіть на повний шлях та ім'я файлу для якого ви хочете створити архівувати даних у в пул носіїв для резервних копій поле або у в ім'я файлу Поле.
  • Якості місця призначення резервного файлу можна вказати спільну мережну каталог вхідних повідомлень. Звичайно резервні файли мають розширення імені файлу .bkf. Однак, ви можете використовувати будь-якого розширення імені файлу.
 4. Натисніть кнопку Почати архівувати відкрити в відомості про завдання архівації діалогове вікно.
 5. У розділі Якщо пул носіїв уже містить архіви, виконайте одну з таких дій:
  • Якщо потрібно додати цей резервний файл до попередніх резервних файлів, натисніть кнопку Дописати цю архівувати до даних носія.
  • Якщо потрібно перезаписати попередні резервні файли з цієї резервної копії файлу, натисніть кнопку Замінити дані на носії цим архівом.
 6. Натисніть кнопку Розширений.
 7. Виберіть на Перевіряти дані після створення резервної копії прапорець.
 8. У в Тип архіву Виберіть на тип з резервної копії, який потрібно створити. Для опису тип резервної копії, натисніть кнопку тип архівації та опис відображається в розділі Опис. Можна вибрати один із типів резервного копіювання:
  • Звичайний
  • копія
  • Інкрементна
  • Диференціал
  • Щодня
 9. Натисніть кнопку Гаразда потім натисніть кнопку Почати архівувати.
 10. Після завершення резервного копіювання натисніть кнопку Закрити.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про відновлення файлів і папок за допомогою програми архівації клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
309340Як захистити дані та відновлення файлів і папок комп'ютера у Windows XP і Windows Vista за допомогою програми архівації
Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити резервної копії утиліта для Windows XP Home Edition, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302894Як встановлювати програми архівації з компакт-диска у Windows XP Home Edition
Якщо ви за допомогою програми архівації у Windows XP Home Edition, автоматичного Відновлення системи (ASR) не є компонент. За допомогою поточної версії Windows XP Home Edition для запуску процесу настроювання для ASR. Однак, ви не можете завершити процес.Щоб отримати додаткові відомості про помилки, які виникають при спробі використовувати функцію ASR з Windows XP Home Edition клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302700Відображається протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби скористатися перевагою майстром відновлення автоматизована система

Властивості

Номер статті: 320820 - Востаннє переглянуто: 29 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbfilesystems kbhowto kbinfo kbmt KB320820 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 320820

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com