System Windows XP generuje komunikat o błędzie "Stop: kod błędu 0x000000A0" podczas hibernacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 320899 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby hibernacji komputer z systemem Windows XP może pojawić się komunikat o błędzie "Stop 0xA0" na niebieskim ekranie.

Przyczyna

Jeśli wystąpi integrated device electronics (IDE) przekroczenia limitu czasu podczas procesu hibernacji, sterownik Atapi nie oczekuje się wystarczająco długi dla podstawowego dysku IDE do trybu online.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące poprawki, która rozwiązuje ten problem kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
331958Dysk twardy może ulec uszkodzeniu podczas wprowadzania w stan wstrzymania lub hibernacji

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 320899 - Ostatnia weryfikacja: 27 lutego 2012 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbbug kberrmsg kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix kbmt KB320899 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:320899

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com