Systém Windows XP vytvorí chybové hlásenie „Stop kód chyby 0x000000A0"počas režimu dlhodobého spánku

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 320899 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri pokuse o prechod do režimu spánku počítač so systémom Windows XP, môže sa zobraziť chybové hlásenie „Stop 0xA0"na modrej obrazovke.

PRICINA

Ak kvôli vypršaniu časového limitu elektronika (IDE) integrované zariadenie dôjde počas procesu režimu dlhodobého spánku, ovládač Atapi nebude čakať dosť dlho na primárne drive IDE do režimu online.

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows XP. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Databázy Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík Windows XP Service Pack
Ďalšie informácie o opravu, že rieši tento problém, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
331958Pevný Disk môže stať poškodený pri vstupe do pohotovostného režimu alebo režimu dlhodobého spánku

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v systéme Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 320899 - Posledná kontrola: 27. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbbug kberrmsg kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix kbmt KB320899 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:320899

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com