Odpovědi „Y" a „N" programu Schtasks.exe nejsou lokalizovány (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321121 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pomocí nástroje příkazového řádku Schtasks.exe odstranění úkolu, výzva odstranění potvrďte stisknutím klávesy pro "Ano" nebo "Ne" ve vašem jazyce. V závislosti na používané jazykové verzi systému Windows XP pomocí klíče, které jsou uvedeny mohou lišit. Jsou-však pouze klíče, které jsou přijaty Y a N.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP
Chcete-li tento problém vyřešit, získat a nainstalovat opravu hotfix popsanou v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
321120Úlohy naplánované od 00:00 do 00:59 se zobrazí s plánem „Nikdy (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Po instalaci opravy hotfix schtasks.exe správně přijímá klíče specifické pro jazyk, které jsou uvedeny na obrazovce.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 321121 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsysadmin kbwinxpsp1fix KB321121 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321121

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com