כיצד להפוך ללא זמין או להסיר שירותי IIS מיותרים

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 321141
אנו ממליצים לכל המשתמשים לשדרג אל Microsoft Internet Information Services (IIS) גירסה 7.0 פועל Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 מגדיל באופן משמעותי את אבטחת תשתית האינטרנט. לקבלת מידע נוסף אודות נושאים הקשורים לאבטחה של IIS, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
לקבלת מידע נוסף אודות IIS 7.0, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מתאר כיצד להשבית זמנית מיותרים Internet Information Server (IIS) ושירותי Internet Information Services (IIS) כדי למנוע את השירותים בשימוש למעט בנסיבות מבוקר וכיצד להסיר את שירותי IIS בודדים אם אינך צריך אותם.

בטל שירותי IIS ב- IIS 4.0

 1. ב- Microsoft Windows NT 4.0, לחץ התחלה, לחץ על הגדרות, לחץ על לוח הבקרה, ולאחר מכן לחץ פעמיים על שירותים.
 2. גלול ברשימת השירותים, לחץ כדי לבחור את השירות שברצונך לבטל ולאחר מכן לחץ אתחול.
 3. לחץ כדי לבחור לא זמין, ולאחר מכן לחץ על אישור.
 4. חזור על שלבים 2 ו- 3 עבור כל שירות שברצונך להפוך ללא זמין.
 5. כדי לצאת, לחץ סגור, ולאחר מכן סגור את לוח הבקרה.

הסר את שירותי IIS ב- IIS 4.0

 1. ב- Windows NT 4.0, לחץ התחלה, לחץ על תוכניות, לחץ על Option Pack של Windows NT 4.0, ולאחר מכן לחץ על התקנת ערכת באפשרות Windows NT 4.0.
 2. בחלון התקנת ערכת באפשרות של Windows NT 4.0, לחץ הבא, ולאחר מכן לחץ על הוסף/הסר.
 3. לחץ כדי לבחור שרת מידע אינטרנט (IIS), ולאחר מכן לחץ על הצג רכיבי משנה.
 4. לחץ כדי לנקות את תיבת הסימון לצד רכיב או רכיבי משנה של IIS שברצונך להסיר. לדוגמה, אם אתה מנקה שרת (FTP) של פרוטוקול העברת קבצים תיבת הסימון, שירות ה-FTP יוסר משרת ה-Windows NT 4.0.
 5. לאחר סיום ניקוי תיבות הסימון רכיב, לחץ אישור, לחץ על הבא, ולאחר מכן לחץ על סיום.הערה: באפשרותך להשתמש בתהליך זה כדי להוסיף רכיבי משנה על-ידי בחירה במקום לנקות את תיבת הסימון של רכיב, אך ייתכן שיהיה על Windows NT 4.0 אפשרות Pack לתקליטור זמין.

בטל שירותי IIS ב- IIS 5.0 ו- IIS 5.1

 1. פתח את לוח הבקרה. כדי לעשות זאת ב- Microsoft Windows 2000 (העושה שימוש IIS 5.0), לחץ התחלה, לחץ על הגדרות, ולאחר מכן לחץ על לוח הבקרה. כדי לעשות זאת ב- Microsoft Windows XP (העושה שימוש IIS 5.1), לחץ התחלה, ולאחר מכן לחץ על לוח הבקרה.
 2. בלוח הבקרה, לחץ פעמיים כלי ניהול, ולאחר מכן לחץ פעמיים על ניהול מחשב.
 3. בחלונית הימנית של חלון שירותי ניהול המחשב, הרחב שירותים ויישומים, ולאחר מכן לחץ כדי לבחור שירותים.
 4. בחלונית השמאלית של חלון ניהול מחשב, לגלול השירותים המפורטים בסעיף עמודה שם, באמצעות לחצן העכבר הימני על השירות שברצונך להפוך ללא זמין ולאחר מכן לחץ מאפיינים.
 5. את service_name החלון יופיע עם כללי נבחרה כרטיסיה (שים לב שבאפשרותך ללחוץ על הכרטיסיות האחרות בחלק העליון של החלון כדי לראות אפשרויות אחרות). לחץ על חץ הרשימה הנפתחת לצד סוג הפעלה, ולאחר מכן בחר לא זמין.
 6. לחץ אישור.
 7. חזור על שלבים 3 עד 6 עבור כל שירות שברצונך להפוך ללא זמין.
 8. ודא כי מצב השירות הוא הופעל, לחץ לחיצה ימנית על השירות ולאחר מכן לחץ על עצירה.
 9. כדי לצאת, סגור את החלון ' ניהול מחשב.

הסר את שירותי IIS ב- IIS 5.0 ו- IIS 5.1

 1. פתח את לוח הבקרה. כדי לעשות זאת ב- Microsoft Windows 2000 (העושה שימוש IIS 5.0), לחץ התחלה, לחץ על הגדרות, ולאחר מכן לחץ על לוח הבקרה. כדי לעשות זאת ב- Microsoft Windows XP (העושה שימוש IIS 5.1), לחץ התחלה, ולאחר מכן לחץ על לוח הבקרה.
 2. בלוח הבקרה, לחץ פעמיים הוספה/הסרה של תוכניות. בחלון הוספה/הסרה של תוכניות, לחץ הוספה/הסרה של רכיבי Windows (הממוקם בצד השמאלי התחתון של החלון).
 3. בחלון ' אשף רכיבי Windows ', לחץ כדי לבחור Internet Information Services (IIS), ולאחר מכן לחץ על פרטים.
 4. גלול לאורך רשימת רכיבי משנה של Internet Information Services (IIS), לחץ כדי לנקות את תיבת הסימון לצד רכיב או רכיבי משנה שברצונך להסיר, לחץ על אישור, לחץ על הבא, ולאחר מכן לחץ על סיום.הערה: באפשרותך להשתמש בתהליך זה כדי להוסיף רכיבי משנה על-ידי בחירה במקום לנקות את תיבת הסימון של רכיב, אך ייתכן שיהיה ברשותך תקליטור מערכת ההפעלה הזמינות.

 5. כדי לצאת, לחץ סגור בחלון הוספה/הסרה של תוכניות ולאחר מכן סגירה של לוח הבקרה.

מאפיינים

Article ID: 321141 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 1.0
מילות מפתח 
kbhowtomaster kbmt KB321141 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 321141

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com