Jak zakázat nebo povolit replikaci služby Active Directory v systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321153 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V systému Microsoft Windows 2000 pravděpodobně zakázání replikace v konkrétním řadiči domény izolovat server pro testování nebo spustit obnovení procesů. Pomocí této funkce můžete plně otestovat změny na cílový řadič domény před jejich implementací ve vaší organizaci. Je vhodné provést tento druh testování při implementaci změn zabezpečení, změny Zásady skupiny a postupy autoritativní obnovení. K otestování změn schématu, měli zakázat není replikace na hlavní server schémat. Místo toho postupujte podle procesu vhttp://technet.microsoft.com/en-us/library/Testing-for-Active-Directory-Schema-Extension-Conflicts (WS.10) .aspx.
 

Další informace

Repadmin.exe je nástroj příkazového řádku z Microsoft Windows 2000 Resource Kit obsažené ve složce Support\Tools na disku CD-ROM systému Windows 2000 Server.

Povolení nebo zakázání replikace pro cílový počítač, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ cmd a potom klepněte na tlačítko OK.
  2. Chcete-li zakázat odchozí replikaci, zadejte následující text a stiskněte klávesu ENTER:
    repadmin/options + DISABLE_OUTBOUND_REPL
    Poznámka: Chcete-li znovu povolit odchozí replikace, zadejte následující text a stiskněte klávesu ENTER:
    repadmin/možnosti - DISABLE_OUTBOUND_REPL
Poznámka: Chcete-li provést tento postup, musíte být členem domény Skupiny Administrators ve službě Active Directory, nebo musí mít bylo přiděleno příslušný orgán.

Upozornění Tyto příznaky nebrání replikace při replikaci je vynuceno pomocí jiných příkazů repadmin nebo pomocí jiných aplikací, které používají rozhraní API správy replikace. Na / Duplikátní, Sync, a /syncall příkazy repadmin Nereplikovat při připojení služby Active Directory byla zakázána a Kontrola konzistence znalostí (KCC) již byl spuštěn a odstranil replikačního propojení. (Tento odkaz je zobrazen jako výstup repadmin/showrepl příkaz). V tomto okamžiku jste bezpečné z nežádoucí replikace delegovaný správce, kteří topologii služby Active Directory nelze změnit, protože repadmin / add příkaz nepodporuje / Force možnost.

Vlastnosti

ID článku: 321153 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB321153 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321153

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com