Při přístupu ze systému Macintosh k prostředkům v systému Windows 2000 Server s integrací sítě AppleTalk se zobrazuje chybová zpráva Platnost vašeho hesla vypršela (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321166 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu použít prostředky na členský server Windows 2000, která se spouští integrace sítě AppleTalk (dříve označovaná jako služba pro systém Macintosh) z počítače Apple Macintosh obdržet následující chybovou zprávu:
Platnost hesla. Heslo změnit.
Při pokusu o změnu hesla pomocí modulu Macintosh Chooser může zobrazit chybová zpráva podobná jedné z následujících chybových zpráv:
Heslo nelze změnit. Opakujte akci nebo požádejte správce systému.
Nebo
Microsoft User Authentication Method došlo k chybě. Došlo k chybě vedlejších AFP.
Používáte účet nachází v důvěryhodné doméně účtů systému Windows NT 4.0 a je umístěn server integrace sítě Windows 2000 AppleTalk v důvěřující doméně prostředků systému Windows NT 4.0.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix s pouze jedním restartovat, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix pro systém Windows s pouze jedním restartováním počítače

Vlastnosti

ID článku: 321166 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbbug KB321166 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321166

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com