Software Vertex işleme kullanan oyunlarda olası DirectX 8.1 sorunları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 321178 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çok ender olarak, DirectX 8.1 Software işlev sabit dönüştürme ve Aydınlatma işlevi kullanan oyunlar, oyunu oyna (askıda kalabilir) yanıt vermeyebilir.

Neden

Direct3D DrawIndexedPrimitive fonksiyonunda küçük bir sorunla karşılaştığınızda, bu sorun oluşur. Bu sorun, Direct3D devam etmesini veya bir hata iletisi görüntülenmesini engeller.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows XP Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Büyük olasılıkla bu sorunun zaten sahip olarak tanımlanan oyunlar düzeltme bulunduğundan bu sorun karşılaşacaklardır çok düşüktür.

Özellikler

Makale numarası: 321178 - Last Review: 27 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbenv kbbug kbfix kbmm kbwinxpsp1fix KB321178 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:321178

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com