Spustí Průvodce vyhledáváním po poklepání na složku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321186 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud poklepete na jednotku nebo složku, může spustit Průvodce vyhledáváním a jednotka nebo složka neotevře. Pokud nakonfigurujete nastavení pro jiné akce, které jsou spojeny s jednotkami nebo složkami souborů (například Zde otevřít příkazové okno nebo Vytisknout výpis adresáře), Může systém Windows provést jednu z těchto akcí namísto spuštění Průvodce vyhledáváním.

POZNÁMKA:Pokud nakonfigurujete Klepnutím otevřete položku (vybrat ukázáním) nastavení v systému Windows, k tomuto problému může dojít, pokud je jediným klepnutím jednotku nebo složku.

Příčina

K tomuto problému dochází při otevření Upravit typ souboru Dialogové okno Jednotky nebo Složka souborů registrované typy souborů. Například k tomuto problému dojde v případě provedení následujícího postupu:
 1. Otevřete složku a potom klepněte na tlačítko Možnosti složky v Nástroje nabídka.
 2. Klepněte na tlačítko Složka souborů v Registrovat typy souborů seznam a potom klepněte na tlačítko Upřesnit.
 3. Po provedení tohoto postupu nastavení žádný odebrány z údaj hodnoty pro výchozí hodnotu řetězce v následujícím klíči registru:
  HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
  POZNÁMKA:: K tomuto problému dochází i v případě, že nelze vytvořit novou akci, neupravíte stávající akce nebo změnit výchozí akci v Upravit typ souboru Dialogové okno.

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Chcete-li nám můžete opravit tento problém, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud dáváte přednost tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

OpravaChcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Oprava tlačítko nebo odkaz. V Stažení souboru Dialogové okno, klepněte na tlačítko Spustit a potom postupujte podle pokynů v opravě, průvodce.


Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50665


Poznámky
 • Tento průvodce může být pouze v angličtině. Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud nejste v počítači, který má daný problém, uložit oprava je řešení na jednotku USB flash nebo disku CD a spusťte jej v počítači, který má potíže.

Přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.Opravit sám

Tento problém vyřešíte úpravou registru, nastavte hodnotu Výchozí Hodnota řetězce klíčů registru, které jsou popsány v části "Příčina" tohoto článku žádný:
 1. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte a klepněte Výchozí Hodnota v následujících klíčích registru, pokud k tomuto problému dochází u složek:
  HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
  Pokud k tomuto problému dochází u jednotek:
  HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell
 3. Klepněte na tlačítko Upravit v Upravit nabídka.
 4. Typ žádný v Hodnota dat pole a pak klepněte na tlačítko OK.
 5. Ukončete Editor registru.

To byl vyřešen?

 • Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto oddílem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.
 • Uvítáme vaše názory. Sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Oprava"blogu nebo nám odešlete e-mailu zpráva.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 321186 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kbprb kbfixme kbmsifixme kbmt KB321186 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321186

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com