Podczas otwierania programu pakietu Office wyświetlany jest monit o klucz produktu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 321346 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Wersja pakietu Microsoft Office 2003 tego artykułu dla 836178.
Podczas otwierania programu pakietu Microsoft Office, zobacz ekran informacje użytkownika, który monituje o podanie nazwy użytkownika, inicjały, organizacji i klucz produktu. Po wpisaniu wszystkich wymaganych informacji może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Wprowadź prawidłowy klucz produktu na używanie tego produktu - Instalator wykrył, że klucz produktu jest lub jest nieprawidłowy. To 25-znakowy klucz znajdzie się na certyfikacie autentyczności lub na żółtej nalepce z tyłu opakowania.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy istnieje więcej niż jednej instalacji pakietu Microsoft Office lub programu pakietu Office na komputerze i instalacje są w konflikcie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Usuń duplikat programu (na przykład Microsoft Word, Microsoft Excel lub Microsoft Office XP Small Business Edition), a następnie ponownie zainstalować pakiet Office lub programu pakietu Office.

Więcej informacji

Ten problem może wystąpić, gdy inny pakiet Office (na przykład Standard, Professional lub Premium) lub autonomiczny program pakietu Office (takich jak Word, Excel, Microsoft PowerPoint lub Microsoft Publisher) jest zainstalowany na komputerze, przed zainstalowaniem pakietu Office XP lub Office 2000.

Na przykład niektórzy producenci sprzętu oryginalnego (OEM) sprzedawać komputerów z pakietu Microsoft Works Suite 2002 już zainstalowany. (Pakiet Microsoft Works zawiera program Word). Po zainstalowaniu pakietu Office XP wcześniejszej instalacji programu Word nie jest zastępowany, ponieważ dwie instalacje są w tej samej wersji. Dlatego po otwarciu programu Word zostanie wyświetlony monit o klucz produktu.

Właściwości

Numer ID artykułu: 321346 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office XP Professional Edition
  • Microsoft Office XP Small Business Edition
  • Microsoft Office XP Standard Edition
  • Microsoft Office XP Developer Edition
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
  • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbstartprogram kbprb kbmt KB321346 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:321346

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com